فرماندار ملایر:
فرماندار ملایر گفت: اختلاف در میان اعضا، شورای اسلامی شهر را نابود کرده و لطمه‌های زیادی به شهر و مردم می‌زند.
رئیس شورای شهر ملایر:
رئیس شورای شهر ملایر گفت: شهرداری که انتخاب شده باید بتواند حداقل یکصد میلیارد تومان برای بودجه از این شهر که اوضاع و احوال خوبی نداشته را وصول کند.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

مدیر فرودگاه همدان خبر داد
مدیر فرودگاه همدان از آغاز برقراری پرواز همدان ـ نجف خبر داد و گفت: پرواز عتبات عالیات شهریور ماه از فرودگاه همدان انجام می‌شود.
از سوی بانک مرکزی
بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی، تدابیر هشت‌گانه‌ای را با تاکید بر اجتناب از رقابت‌های ناموجه بین بانک‌ها و موسسات اعتباری در جذب سپرده‌ها به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
مراسم «یک روز با شهید» برگزار شد
مراسم «یک روز با شهید» ویژه شهید ابراهیم هادی با نقل خاطراتی از این شهید برگزار شد.
دادستان عمومی و انقلاب ایلام از وقوع یک فقره قتل به دلیل اختلافات خانوادگی و خود معرفی قاتل به مراجع انتظامی پس از پشیمانی از وقوع قتل خبر داد.
تعویض‎های طلایی ورق را برگرداند
سه تعویض برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس همه چیز را به سود سرخ‌هایی کرد که در عین غربت میزبان بازی بودند.
امیر حاتمی:
وزیر دفاع با تأکید بر حمایت از محور مقاومت گفت: حمایت‌های همه‌جانبه‌‌ از سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه پیدا خواهد کرد.
سرمربی استقلال پس از پایان بازی حرکاتی انجام داد که باعث شد ابهاماتی در مورد ادامه حضور او در این تیم ایجاد شود.
برخی مشاغل هستند که سختی های خاص خود را دارند. هستند برخی از افرادی که به خاطر بیکاری به برخی کارهای خطرناک دست می زنند.
جمعی از بازنشستگان لشکری و مشتریان ایران خودرو در مقابل مجلس تجمع کردند.
گزارشی از تکرار یک تجربه تاریخی
با احیای معاونت اقتصادی دولت پس از گذشت ۲۴ سال، حالا این پرسش مطرح است که ساختار جدید با چه تدبیری و بر پایه کدام مطالعات فنی ایجاد شده است و آیا ژنرال‌ها حاضر هستند زیر چتر معاونت اقتصادی بروند یا خیر.
جانشین فرمانده انتظامی زنجان خبر داد
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ماموران آگاهی شهرستان طارم موفق شدند مقدار یک کیلو و ۶۳۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و مقداری مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه را که به طرز ماهرانه ای در یک خودرو پیکان وانت جاسازی شده بود کشف کنند.