گزارش تصویری

فرماندار ملایر خبر داد؛
قدرت الله ولدی گفت: تا پایان ششمین رو زاز ثبت نام داوطلبین ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در ملایر 808 نفر در چهار بخش تابعه شهرستان ملایر ثبت نام خود را تکمیل کردند.
مدیرشبکه بهداشت و درمان ملایر:
محسن ترکاشوند گفت: حجم بیماران از کنترل خارج است و در حال حاضر در شرایط بحرانی کرونا قرار داریم و امید است این وضعیت به نقطه غیرقابل کنترل نرسد.
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه
نافع
فرمانداری ویژه ملایر


 

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

در حالیکه برخی بانک‌ها با ارسال پیامک به مشتریان خود از افزایش هزینه سرویس پیامکی به ۳۰ هزار تومان خبر می‌دهند، دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: هنوز تصمیمی برای افزایش هزینه سرویس پیامکی بانک‌ها گرفته نشده است اما احتمال اینکه در آینده نزدیک این نرخ افزایش یابد، وجود دارد.
سفارت ایران در بلژیک در رشته توییتی به تبیین منظور ایران از همه تحریم‌هایی که باید به منظور احیای برجام از سوی آمریکا برداشته شود، پرداخت.
احمدرضا درویش، کارگردان سینمای ایران معتقد است: سینمای ایران از نظر من ملی نیست، چون بازتاب‌دهنده آرمان‌ها و مطالبات ملت ایران نیست. بین‌المللی هم نیست، حتی یک دی‌وی‌دی از سینمای ما در عراق و افغانستان وجود ندارد.
داده‌های رسمی نشان می‌دهد بیش از نیمی از افرادی که از نظر کووید ۱۹ مثبت هستند هیچ علامتی ندارند، اما هنوز خستگی شایع ترین علامت است.
با مصوبه کمیسیون اجتماعی ؛
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با مصوبه امروز کمیسیون در جریان بررسی طرح انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی افراد با سابقه حداقل 10 سال می‌توانند بازنشست شوند.
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح کرد؛
وضعیت توزیع کالاهای اساسی در آستانه آغاز ماه مبارک رمضان همچنان بی‌ثبات است و صف‌ها و مشکلات پابرجاست؛ با این حال رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس پنج عامل را مقصر اصلی گرانی‌ها و ویرانی اقتصاد می‌داند و معتقد است تنظیم بازار کالاهای اساسی باید به وزارت کشاورزی سپرده شود.
یک کارشناس رسانه و فضای مجازی:
لسانی گفت: چشم دوختن به پلتفرم های خارجی و منفعل بودن در برابر آن، باعث ایجاد وضعیت فعلی و استعمار فضای مجازی در کشورمان شده است.
سریال گاندو اتفاقات و خیانت هایی که در برجام اتفاق افتاد را به تصویر کشید و اولین گروهی که زیر سوال رفتند دولت دوازدهم هستند، به گونه ای که رشته های آنها برای انتخابات ۱۴۰۰ پنبه شد.
سازمان هواشناسی اعلام کرد؛
بنابر اعلام سازمان هواشناسی، از ساعات عصر موج جدیدی از بارش از کرمانشاه وارد و این سامانه به سرعت به استان‌ های لرستان، همدان، مرکزی ایلام و کردستان منتقل می‌شود.
سخنگوی وزارت بهداشت، آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد و گفت: در شبانه روز گذشته ۲۲۵۸۶ بیمار جدید شناسایی و ۱۸۵ بیمار جان خود را از دست دادند.
یک منبع آگاه از صدور کیفرخواست برای بازپرس دادسرای بابل در پرونده بدرفتاری با محمد حسن کریمی (سرباز بابلی) خبر داد