مردم ملایر مطلبات فراوانی نسبت به بهبود وضعیت روشنایی در خیابان‌های شهر بخصوص در خیابان‌های پرتردد دارند.
فرمانده سپاه شهرستان ملایر:
فرمانده سپاه شهرستان ملایر گفت: اقدامات دوران دفاع‌مقدس به عنوان الگوی مدیریتی برای امروز کشور یک نیاز مهم است که این الگو با اخلاص، تخصص و مدیریت انقلابی راهگشا در تمامی امور است.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

رئیس پلیس راه استان همدان از افزایش هفت درصدی ترددهای اربعین در جاده‌های این استان خبر داد و گفت: در طرح اربعین امسال (۲۷ مرداد تا ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۲) ۲۲میلیون تردد با سامانه‌های تردد شمار به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال ۷ درصد افزایش داشته است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: «فروغ جیریایی» نخستین بانوی ملایری فاتح قله کازبک گرجستان به ارتفاع ۵۰۴۷ متر شد و با اقتدار بر بلندای آن ایستاد.
سال ۱۳۸۲ بود که ساختمانی بر اساس یک تصمیم بدون کار کارشناسی از دل هویت ملی شهر ملایر سر برآورد و در یک جانمایی نامناسب، با کاربری هتل در دور دوم شهرداری و شورای اسلامی شهر، عملیات اجرایی آن در باغ تاریخی سیفیه آغاز شد.
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان همدان گفت: با نصب تجهیزات لازم، چاه آب شرب روستای الفاوت در شهرستان ملایر وارد مدار بهره برداری شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: «سبحان رنجبر» نوجوان خوش آتیه ملایری با کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ زیر ۱۵۰۰ مسابقات بین‌المللی شطرنج اوپن ابن سینا خوش درخشید.
جواد روحی، در ساماندهی اغتشاشات سال گذشته در شهرستان نوشهر حضور داشته و به عنوان لیدر در جمعیت اغتشاشگران ایفای نقش کرده بود.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ملایر گفت: با تأمین اعتبار ۱.۵ میلیارد تومانی برای مرمت یخدان میرفتاح، ساخت گنبد بنا با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و تا پایان پاییز امسال تمام می‌شود.
پیشنهاد دبیر اجرایی کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان:
دبیر اجرایی دومین کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان از پیشنهاد برای آغاز اجرای نمایش بزرگ "فصل شیدایی" همزمان با روز خبرنگار خبر داد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ملایر گفت: عاشورا مکتب مبارزه با ظلم است و حضرت به دنبال این بودند که عدالت در جامعه مسلمین برقرار شود، این مکتب برای امروز یک الگو است.
یک علی دیگر فدای امنیت ایران اسلامی شد؛
هنوز یک سال از شهادت مدافع حریم امنیت و ولایت در شهرستان ملایر شهید علی نظری نگذاشته است که یک علی دیگر جان خود را فدای امنیت ایران اسلامی کرد.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان عنوان کرد؛
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: بسیاری از رزمندگان همدان برای اولین بار با حاج قاسم در عملیات رمضان از نزدیک آشنا شدند و این عملیات آغازگر آشنایی همدانی ها با سردار حاج قاسم سلیمانی بود.