فرمانده نیروی انتظامی ملایر خبر داد؛
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از شناسائی و کشف 2 هزارکیسه سیمان احتکار شده به ارزش 700 میلیون ریال با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.
برای دومین روز متوالی
با توجه به یخبندان و سرمای هوا برای دومین روز مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهرستان ملایر تعطیل شد.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر گفت که هنرمندان این شهرستان موفق شدند ۲ نشان ملی برای نقش قالی جوزان با رنگ گیاهی و تراش سنگ دریافت کنند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر خبر داد: در پی وقوع یک حادثه آتش سوزی در بلوار خیلج فارس ملایر، یک نفر جان باخت.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: از ورود اعضا بدون ماسک و کارت واکسن به کتابخانه‌های عمومی استان جلوگیری می‌شود و هیچ اغماضی هم صورت نمی‌گیرد.
مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر گفت: تاکنون در ۱۵۰ هکتار از سطح اراضی باغ‌های انگور این شهرستان، طرح فَراز (داربستی) اجرا شده که نسبت به سند راهبردی توسعه و جایگاه شهر جهانی انگور در میزان تولید و سطح زیر کشت، بیش از نیمی از تعهدات اجرایی شده است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار با رییس سازمان تامین اجتماعی کشور، دستورات لازم مبنی بر بیمه قالیبافان، شاغلان صنایع دستی و حرفه ساختمانی، کشاورزان بهره‌بردار در حوزه انگور، شاغلان در صنعت مبل و منبت، خیاطان و رانندگان درون شهری اخذ شد.
یک روانشناس با بیان اینکه طلاق‌ عاطفی باعث شده آمار طلاق بالا نرود، گفت: پنج عامل پیش‌بینی کننده طلاق وجود دارد که شامل اعتیاد، خشونت، مشکلات ارتباطی، مسائل جنسی، اختلالات و بیماری‌های روانی است.
رییس اداره حفاظت محیط زیست ملایر گفت که شکارچی غیرمجاز یک راس قوچ و میش آبستن در منطقه حفاظت شده لشگردر با حکم دادگاه به ۱۸ ماه ممنوعیت اقامت در این شهرستان و روستای محل سکونت و همچنین پرداخت جزای نقدی و حبس تعزیری محکوم شد.
سخنگوی سپاه با نقل روایت دیدار سرلشکر حسین سلامی با خانواده شهیدان اسدی لاری (شهدای پرواز هواپیمای اوکراینی) تصریح کرد : روایت خانم اسدی لاری از این دیدار ناقص ،جهت‌دار و تحریف شده است.
واکنش جمعی از فرهنگیان استان همدان نسبت به فرایند انتخاب مدیرکل آموزش و پرورش؛
جمعی از فرهنگیان استان همدان نسبت به فرایند انتخاب مدیرکل آموزش و پرورش واکنش نشان دادند.
استاندار همدان خبر داد:
استاندار همدان گفت: برخی مدیران، گاهی به جای مانع‌زدایی، مانع‌زایی می‌کنند در صورتیکه مجموعه مدیریتی استان باید به گونه‌ای اقدام کنند که در مسیر تولیدکننده‌ها، دست‌انداز ایجاد نشود.
سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد که مجموع مبتلایان به اُمیکرون در کشور به ۴۶۷ مورد رسیده است.