گزارش

«مینی‌ورلد» ملایر از مجموعه‌های گردشگری بی‌نظیر ملایر و ایران است که در ایام نوروز با استقبال چشمگیر مواجه شد.
معاون درمان شبکه بهداشت ودرمان ملایر گفت: یک واحد کاشت مو غیرمجازتوسط کارشناسان درمان شبکه بهداشت و درمان واداره اماکن ملایر پلمپ شد.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

سایر عناوین خبری

کسب سومین سهمیه المپیک قایقرانی
دختران رویینگ سوار ایران با تاریخ‌سازی توانستند در رویینگ دونفره سبک وزن زنان سهمیه المپیک پاریس را بگیرند و مدال نقره آسیا را کسب کنند.
مدیرکل کار استان خبر داد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از ۶۰۰۰ دادخواست اختلافات کارگری و کارفرمایی در سطح این استان در سال گذشته خبر داد.
مدیر بنیاد مسکن ملایر عنوان کرد؛
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملایر گفت: سال گذشته ۱۳۴ پروژه عمرانی با ۷۲۰ میلیارد ریال اعتبار در ۷۹ روستای این شهرستان اجرا شد.
رئیس امور مراتع منابع طبیعی همدان خبر داد؛
رئیس امور مراتع و بیابان منابع طبیعی و آبخیزداری همدان گفت: بر اساس تقویم کوچ، عشایر از ۱۵ اردیبهشت مجاز به ورود به سامان‌های پیش بینی شده در مناطق ییلاقی استان هستند.
معاون سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی:
«اران اتزیون» نایب رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در یادداشتی در صفحه ایکس(توییتر) خود با بررسی ابعاد مختلف وجود ضعف در رژیم صهیونیستی پرداخت و اسرائیل را در بزرگترین نقطه‌ضعف استراتژیک تاریخ خود دانست.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۸۴ نفر شامل ۴۸۷ هزار و ۹۳ خانوار در استان همدان مشمول دریافت مرحله سوم طرح فجرانه هستند.
رییس پلیس فتا البرز با اشاره به ترفندهای مختلف متخلفان سایبری در فضای مجازی و پیامکی به ویژه در ایام تعطیل ، از کاربران خواست پیامک های ارسالی با لینک مشکوک را باز نکنند.
در شرایطی که در اطلاعیه واگذاری استقلال و پرسپولیس از واگذاری ۵۱ درصد سهام دو باشگاه صحبت شده بود و آن هم خریدار نداشت، اکنون مشخص شده آن‌ها با ۵۱ درصد واگذاری هم از آسیا حذف می‌شوند.
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۴ درصد افزایش به ۲۳۴۴ دلار و ۵۷ سنت رسید.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نسبت به شیوع در حال افزایش سرطان روده بزرگ در کشور هشدار داد.
سرلشکر «موسوی» در پیامی تأکید کرد: روز ملی فناوری هسته‌ای، روز فتح یکی از مهم‌ترین قله‌های علم و دانش و نماد خودباوری ایرانیان است که با وجود کارشکنی‌های دشمنان، موفقیت کشورمان در دستیابی به این انرژی پاک را طنین افکند.