گزارشی از داوطلبین چهارمین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس در ملایر:
چهارمین روز از ثبت‌نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در ملایر با ثبت‌نام ۹ نفر به پایان رسید تا جمع مجموع داوطلبین ثبت نامی از حوزه ملایر به ۲۶ نفر برسد.
فرماندار ملایر خبر داد؛
فرماندار ملایر گفت: تا پایان چهارمین روز از ثبت‌نام داوطلبین برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ملایر 26 نفر ثبت‌نام خود را تکمیل کردند.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه


 

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در همدان:
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در همدان گفت: انتشار اسامی ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط رسانه ها منع قانونی ندارد اما باید توجه شود در انتشار اسامی از عنوان ثبت‌نام کنندگان و نه عنوان کاندیدا استفاده شود.
معاون دارو و درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد؛
معاون دارو و درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تلاش داریم حداکثر تا ۶ ماه آینده مرکز پیوند کبد را در همدان راه‌اندازی کنیم.
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینای استان همدان گفت: ۷۲۸ فرد مبتلا به ایدز تاکنون در این استان شناسایی شدند که هم اینک ۴۰۳ تن در حال زندگی طبیعی بوده و بیش از ۳۰۰ تن جان باختند.
شرکت های توزیع برق و گاز به ترتیب از اول مهرماه و اول آذرماه اعلام کرده اند که قبوض کاغذی برق و گاز برای مشترکین صادر نخواهد شد و طبق آخرین آمارشرکت گاز ۷۰درصد در طرح حذف قبوض کاغذی گاز مشارکت داشته‌اند و اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند.
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: پیامک های ارسالی برای مراجعه مردم به لینک RAMZEPOOYA.COM به منظور دریافت رمز دوم و رمز یکبار مصرف، کلاهبرداری است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملایر گفت: با اجرای طرح آبخیزداری در روستای عشاق ملایر جلوی ورود سیلاب‌ها را به زمین‌های کشاورزی و داخل روستا گرفیم.
استفاده از رمز دوم ثابت در تراکنش‌های بانکی و خریدهای اینترنتی تا شب یلدای امسال اعتبار دارد. گزارش‌ها حاکی از آن است که از ابتدای دی ماه، مشتریان بانک‌ها تنها می‌توانند از طریق رمز دوم پویا (یک‌بار مصرف) عملیات بانکی را انجام دهند.
اگر تور امنیتی کشور اینقدر گسترده است چرا شاهد چنین اتفاقاتی در کشور هستیم؛ هرچند نمی توان منکر این مساله شد که کشور ما در یکی از مناطق نا امن دنیا قرار گرفته و گروه های تروریستی در کشورهای اطراف به راحتی جولان می دهند.
آمریکا وزیر ارتباطات را به عنوان عامل قطع اینترنت تحریم کرد؛
بعد از اعمال محدودیت اینترنت توسط شورای امنیت کشور در وزارت کشور به ریاست رحمانی فضلی «شاک» و اعمال این مصوبه توسط وزارت ارتباطات، ایالات متحده آمریکا بدون درنگ محمد جواد آذری جهرمی را به لیست تحریم ها اضافه کرد.
سایت انتخاب در گزارشی تند و انتقادی علیه دولت نوشت: مطالبات مردم از روحانی به وصل شدن یک اینترنت ساده تقلیل یافته است، بهانه‌هایی مانند اینکه قطعی اینترنت در اختیار دولت نیست، برای کسی پذیرفته نخواهد بود.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا خبر داد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: مدتی قرص آنفلوآنزا در سطح استان کمیاب شده بود که به محض دریافت مجوز توزیع شد.