فرمانده انتظامي شهرستان " ملاير " از کشف 4 هزار و 500 کيلوگرم قند خارج از شبکه توزيع در اين شهرستان خبر داد.
اصرار بر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در ملایر حادثه آفرین شد
شهردار ملایر گفت: بر اثر درگیری افراد با خدمه و عوامل آرامستان ملایر، با بیل به سرر نگهبان بهشت هاجرضربه زده شد و ی راهی بیمارستان شد.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه


 

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

مدیر جهاد کشاورزی ملایر خبر داد؛
سیدمهدی میر باقری گفت:در راستای داربستی کردن باغ‌های انگور ملایر با تامین اعتبار مورد نیاز برای پرداخت تسهیلات طرح فراز در سطح ۲۱۰ هکتار از تاکستان‌های این شهرستان اجرا می شود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر اعلام کرد: طرح ملی دادرس با هدف آموزش کمک های اولیه و امدادونجات به دانش آموزان و افزایش سطح ایمنی و کاهش خطرپذیری ناشی از حوادث، در شهرستان ملایر انجام خواهد شد.
31 کشور جهان تاکنون واکسن روسی اسپوتنیک V‌برای مقابله با ویروس کرونا را مورد تایید قرار داده‌اند.
رسول خطیبی به‌عنوان سرمربی جدید تراکتور انتخاب شد.
جانشین انتظامی استان همدان خبر داد؛
جانشین انتظامی استان همدان از کشف ۱۶۲ حلقه لاستیک قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال در شهرستان ملایر خبر داد.
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر با اشاره به اینکه ارگ باستانی نوشیجان در نوبت ثبت جهانی قرار دارد، گفت: ایجاد و توسعه زیرساخت‌های خدماتی و رفاهی شامل آب و برق، تلفن و گاز برای ثبت جهانی این محوطه ضروری است که تاکنون شبکه آب و برق آن تامین شده است.
تحت فشار قراردادن شرکت مخابرا ت ایران از تمامی درگاه ها ، مشکلی را حل نمی کند.
نماینده ملایر در مجلس گفت: شفافیت آراء نمایندگان در مجالس پیشین در حد حرف باقی ماند ولی قطعا در مجلس یازدهم به سرانجام خوبی خواهد رسید و باید تلاش کنیم آن را به سایر قوا و ارکان نظام هم تسری دهیم.
نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی:
هادی بیگی نژاد گفت: نقدهایی مختلفی در مدت هشت سال به آقای روحانی و عملکرد دولت انجام شد اما رئیس جمهور در این مدت تنها با اهانت جواب منتقدین را پاسخ داد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملایر از افتتاح پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی شماره ۴ شهری ۱۱۵ در ملایر خبر داد.
آیین رونمایی از پنج عنوان کتاب با موضوع شهدا و دفاع مقدس نوشته بانوی طلبه "لیلا گودرزیان فرد" روز دوشنبه با حضور جمعی از مسوولان استانی و محلی در شهرستان ملایر برگزار شد.