پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

 

 

 

رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر خبر داد؛
عباس آذرهمایون گفت: مجمع خیرین سلامت همواره در راستای کمک به بیماران نیازمند پیش قدم بوده و امروز نیز در مجموع در راستای مقابله با کرونا ۲۰۰ میلیون ریال جمع آوری شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر ملایر خبر داد:
رئیس جمعیت هلال احمر ملایر از غربالگری ۸۰ هزار نفر در ایستگاه‌های بازرسی سلامت ورودی های ملایر خبر داد.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه


 

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

کیت تشخیص بیماری کرونا که با همت متخصصان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تولید شده است در حاشیه نشست قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا(ع) نیروهای مسلح رونمایی شد.
پیرمرد 89 ساله قمی کرونا را شکست داد و با ترخیص به خانه بازگشت.
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، فوتی و همچنین بهبودیافتگان بیماری کرونا را اعلام کرد.
حوصله‌تان سر رفته، دل‌تان شیرینی می‌خواهد و نمی‌توانید به قنادی بروید؟ همین الان دست به کار شوید و در کم‌تر از نیم‌ساعت دیگر یک شیرینی جذاب خانگی را درست کنید.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در عیادت از سردار سلگی گفت: از خداوند منان شفای عاجل برای همه بیماران، علی الخصوص راوی کتاب ماندگار «آب هرگز نمی میرد» را خواستارم.
در راستای کمک به اقشار کم درآمد؛
نیروهای سپاه و بسیج استان همدان در جهت حمایت از قشر آسیب پذیر جامه، بسته های معیشتی در بین آن ها توزیع کردند.
امروز کدام عقل سلیم باور نمی‌کند که سلاح بیولوژیکی خطرناکترین سلاح در دست بشر است و قدرت‌های استفاده کننده آن علیه ملت‌ها همان‌هایی هستند که بیشترین جنایت را علیه بشریت رقم زده اند.
سخنگوی وزارت بهداشت در مورد داروی ایرانی کرونا توضیحاتی را ارائه کرد.
تلفات کرونا در آمریکا روز شنبه از مرز 2000 نفر گذشت؛ آمار مبتلایان به کرونا در این کشور نیز از مرز 120 هزار نفر فراتر رفته است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان از فعالیت یک‌هزار و ۹۹۲ داوطلب هلال احمر در ایام شیوع کرونا خبر داد و گفت: این افراد ۱۱ هزار و ۷۵ نفر ساعت فعالیت داشتند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: رسانه‌ها در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و در این زمینه تا کنون اصحاب رسانه استان نقش خود را به خوبی ایفا کرده‌اند.