گزارش تصویری

فرمانده انتظامی ملایر خبر داد؛
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از کشف یک هزار و 200 کيلو گرم چوب گردوي بدون مجوز قانوني از يک دستگاه خودروي وانت در ملاير خبر داد.
برای سومین بار در این دوره شورای اسلامی شهر ملایر طرح سوال از شهردار مطرح شد.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه


 

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

تشریک مساعی کمپین های نفاق و غفلتهای وزارت ارتباطات در بروز فجایع روانی برای جامعه؛
طبق گفته مادر امیرحسین مرادی به امتداد طی این مدت فشار زیادی بر خانواده آنها بوده است. از سویی تماس هایی از خارج از کشور داشتند که اگر در خصوص پرونده پسرتان پیش از این سکوت کنید، او نیز اعدام خواهد شد!»
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران عنوان کرد
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، هزینه روزانه بستری بیماران کرونا در بیمارستان های دولتی و خصوصی را از ۴۵۰ هزار تا ۸۰۰ هزار تومان اعلام کرد.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت: هنوز سهمیه واکسن آنفلوانزا به دستمان نرسیده و توزیع آن شروع نشده است.
مسوول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: همزمان با شروع هفته دفاع مقدس برگزاری ۴۰۰ یادواره شهدا به صورت مجازی و حقیقی آغاز شد.
نماینده ملایر در مجلس با اشاره به افزایش بی رویه قیمت کالاها، گفت: متاسفانه شاهد ضعف دستگاه‌‌های نظارتی در کنترل قیمت‌‌ اجناس هستیم و نرخ‌ها روزانه بالا می رود که دلیل اصلی آن فقدان وزیر صمت است.
امام‌جمعه ملایر:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر برقراری گفت: شاه‌کلید موفقیت کشور دیروز و امروز و آینده وحدت ملی حول محور ولایت‌فقیه است.
امام خمینی مقابله با جنگ تحمیلی عراق را دفاع مقدس نامیدند. دفاع مقدس مبتنی بر راهبرد دفاع همه‌جانبه بود. این راهبرد نه تنها پیروزی در جنگ را رقم زد، بلکه دستاوردها و تجارب بسیاری هم به همراه داشت.
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار همدان:
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار همدان به مردم توصیه کرد: در حال حاضر نارنگی و پرتقالی که در بازار به رنگ زرد مشاهده می شود و با دستگاه رنگ آوری، رنگ شده است، به هیچ وجه خریداری نکنند و از خرید آنها پرهیز کنند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان با بیان اینکه هر سه سال یک سد در استان همدان احداث شده و به بهره‌برداری رسیده است، گفت: سد نعمت آباد با هدف بهبود اراضی کشاورزی دشت اسدآباد و ایجاد ظرفیت گردشگری پیرامون سد افتتاح می‌شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: این استان به علت قرار گرفتن در پیک سوم شیوع کرونا از امروز یکشنبه در لیست استانهای در وضعیت قرمز قرار دارد.
استاندار همدان؛
استاندار همدان گفت: تجمع عامل روند افزایشی کرونا در این استان شده است بنابراین فرمانداران به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس باید از برگزاری هرگونه تجمع و جلسه‌های بیش از سقف مجاز جلوگیری کنند.