وضعیت تکمیل هتل نیمه‌کاره پارک سیفیه همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و گویا عزمی برای تعیین تکلیف این پروژه وجود ندارد.
امام جمعه ملایر:
حجت الاسلام برقراری گفت: خداوند به اهل بیت(ع) عنایت ویژه داشته و کرم،بزرگ منشی، عظمت و بزرگی را به اهل بیت داده و هر چقدر در این مکتب شاگردی کنیم بزرگتر می‌شویم.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه


 

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

امام جمعه ملایر:
حجت الاسلام برقراری گفت: خداوند به اهل بیت(ع) عنایت ویژه داشته و کرم،بزرگ منشی، عظمت و بزرگی را به اهل بیت داده و هر چقدر در این مکتب شاگردی کنیم بزرگتر می‌شویم.
سجایای اخلاقی امام رضا (ع)؛
رسم مردم داری امام رضا (ع) انفاق روزانه، گرامی داشتن فقرا، آبرو داری آبرومندان، مراعات زیر دستان، همنشینی با زیر دستان و رعایت حقوق ایشان و تواضع در مقابل غلامان بود چنان که حتی در برابر زورگویان مستکبر کوتاه نمی آمدند.
نماینده مردم ملایر در مجلس؛
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس معتقد است زیرساخت‌ها برای مشخص کردن درصد کاهش یا افزایش نرخ اجاره مسکن ایجاد نشده است.
رئیس اتحادیه تلار پذیرایی:
ناصر قره باغی با بیان اینکه در جلسه ای که با استاندار، رئیس سازمان صنعت و معدن و فرماندار داشتیم نظر بر این شد که با حداکثر بهداشت تالارها فعالیت داشته باشند. گفت: تمام تالارها با ظرفیت ۵۰ درصد و رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند مراسمات خود را برگزار کنند.
رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری رسانه «جوانه ایثار» گفت: به همت فعالان رسانه‌ای و خیران استان همدان ١٠٠ سری جهیزیه به نوعروسان کم‌برخوردار اهدا خواهد شد.
سرپرست آتش‌نشانی ملایر خبر داد؛
سرپرست آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ملایر از حریق انبار گونی پلاستیکی در ملایر در ابتدای محور جاده ملایر به اراک خبر داد.
فرمانده انتظامی استان همدان خبر داد؛
سردار بخشعلی کامرانی صالح از کشف یک فقره اخلال در نظام اقتصادی به ارزش ۲۴۷ میلیاردی در همدان خبر داد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: از دیروز کتابخانه‌های عمومی استان به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی , و اجرای فاصله گذاری اجتماعی بازگشایی شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: با توجه به شیوع کرونا ایجاد و راه‌اندازی مدارس ورزشی که به صورت تیمی و برخورد ورزشکاران با یکدیگر فعالیت دارند، تابستان امسال در این استان ممنوع است.
بیگی‌نژاد پس از ارائه گزارش وزیر کشور:
نماینده مردم ملایر در مجلس خواستار توجه جدی وزیر کشور به مسائلی شد که باعث ایجاد ناامنی در کشور می‌شود.
با توجه به شیوع کرونا و نامشخص بودن وضعیت برپایی یا عدم برپایی حماسه اربعین حسینی از سوی عراق، نخستین جلسه رسمی ستاد مرکزی اربعین به همت کمیته فرهنگی این ستاد با حضور مسؤولان بیش از ۲۰ نهاد برگزار می‎شود.