دوازدهمین دوره از جشنواره شیره پزی روستای مانیزان ملایر با حضور مردم و مسئولان آغاز شد.
امام جمعه ملایر:
حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری با اشاره به اینکه از این اتفاقاتی که افتاد باید درس بگیریم، گفت: این زنگ خطرهانشان می‌دهد که دشمن نسل جوان و نوجوان را نشانه گرفته و افکار و رفتار آن‌ها را جهت می‌دهد. والدین باید مراقب باشند.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

علی رغم تکرار هرساله کاهش عرضه گوشت مرغ و گوشت قرمز در این فصل از سال، باز شاهد این امر در مهرماه ۱۴۰۱ هستیم.
جزئیات دستگیری‌های وزارت اطلاعات و عملیات‌های متعدد ضدانقلاب در اغتشاشات اخیر
وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای تحلیلی به حزئیات بیشتری از پشت پرده حوادث روزهای اخیر در برخی نقاط کشور پرداخت.
یک منبع آگاه امنیتی از هلاکت عبدالمجید ریگی و یاسر شه‌بخش دو عضو گروهک تجزیه‌طلب جیش‌الظلم در حادثه تروریستی زاهدان خبر داد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ملایر از توزیع ۳۰ هزار پاکت در مدارس همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از یک میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی از محل برپایی جشن عاطفه‌ها در ملایر جمع‌آوری شود.
دبیر شورای هماهنگی بانک های استان همدان گفت: آشوبگران در جریان ناآرامی های اخیر بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به بانک های شهر همدان خسارت زدند.
دادستان همدان خبر داد؛
دادستان همدان در هشداری به فتنه گران و آشوب طلبان تأکید کرد: در صورت تداوم اقدامات مخرب، غیرانسانی و هنجارشکنانه؛ به شدت و قاطعیت و برابر قانون مجازات اسلامی و سایر قوانین حاکم، با آن ها برخورد می شود.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ملایر گفت: از ابتدای شهریور ماه تا ۲۸ شهریور ماه، ۱۱۰ دستگاه اتوبوس و ۱۰ دستگاه مینی‌بوس از ملایر برای جابجایی زائران کربلا اعزام شدند که ۳۴۵۰ مسافر را تاکنون به مقصد رسانده‌اند.
پایان ۳۶ سال چشم انتظاری؛
پیکر شهید «مصطفی جربان» پس از تفحص در منطقه اروند، شناسایی شد.
تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین محک جدی خود قبل از حضور در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف اروگوئه می‌رود.
امام جمعه ملایر گفت: همین که دشمن در قضیه‌ای قرآن را آتش می‌زند به معنی این است که این نظام برخاسته از مکتب قرآن و ریشه در قرآن و امام زادگان دارد و با این اقدامات ریشه خود را می‌سوزاند.
وقتی دم خروس مدعیان دفاع از زنان بیرون می‌زند؛
در میان سکوت دستگاه‌های نظارتی و قضایی عده‌ای سلبریتی با رفتاری دوگانه که حتی ابایی از بیان عمومی اتهام تعرض به خود را ندارند، تبدیل به الگو شده‌اند و مردم نیز صرف اینکه این افراد در اتفاقاتی چون مهسا امینی سوار بر موج می‌شوند و با رنگ عوض کردن با آن‌ها همراهی کرده و بعضا با استفاده از تحریک احساسات عمومی بر وقایع تلخ دامن می‌زنند، آن‌ها را مراد خود قرار داده و کورکورانه از آن‌ها پیروی می‌کنند.