نمایش 1 - 10 از 350
یادداشت؛
امید است نمایندگان بصیر و انقلابی این مجلس با درک حساسیت موضوع و ضرورت جهاد کبیر در مقابل نرمالیزاسیون تحمیلی دشمن، از هرگونه اقدامی که به ترویج سنت‌های غلط و وارداتی صهیونیسم می‌انجامد، پرهیز کنند.
یادداشت/ محمود آصفی
امروز طبق تحلیل تمام اهالی فن باید با ایمانی راسخ به آتیه کشور امیدوار بود، آینده ای که امروز در حال ترسیم آن هستیم به مراتب با شکوه تر و خواستنی تر است.
یادداشت:
شهادت شهید مدافع امنیت سردار سرتیپ دوم محمود خداداد به عنوان فرمانده صدیق، فداکار و شجاع نیروی انتظامی شهرستان ملایر دارای یک نکته برجسته بود و آن هم اینکه فرماندهان ایران اسلامی همواره خود مردم میدان هستند.
بلوار خلیج فارس شهر جوکار همواره به دلیل حجم بالای تردد خودرو سهم بالایی از سوانح رانندگی درون شهری را به خود اختصاص داده است که تجهیز روشنایی کامل بلوار خلیج فارس از ضروریات است.
هر چقدر تاریخ را ورق بزنیم، در ادوار مختلف، اتفاقات ناگواری را در همدان خواهیم دید، از ماجرای «علی بی‌غم»، «حسین کَر»، «حسن گّلی»، «ستار سیاه» گرفته تا «جلال مِکه» و «آدای مهدی» اتفاقاتی که اگرچه هولناک بودند اما یک نقطه برجسته و مهم دارند و آن اینکه دستگاه قضا در همدان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون به هیچ عنوان از عرصه دفاع از حقوق مردم کوتاه نیامده است.
یادداشت/احسان غفاری
هرچقدر که وابستگی زندگی مردم به برق بیشتر شود، به دنبال آن قطعی ناگهانی می‌تواند مشکلات گسترده‌تری را به وجود بیاورد. همین مسئله سبب می‌شود تا قطع چندساعته برق زمینه مشکلات جبران‌ناپذیری را در ابعاد گوناگون به مردم تحمیل کند.
مطالبه‌ای که محقق شد
یادداشت/ دانستنی‌های حقوقی
تحقیق و بازجویی از شهود و مطلعان قبل از رسیدگی در دادگاه یعنی زمانی که پرونده در مرحله دادسرا قرار دارد غیرعلنی است.
یادداشت/ احسان غفاری
مطابق قانون شخصی که شهادت دروغ می‌دهد مجرم است و قانون‌گذار در قانون برای چنین اشخاصی حبس و جزای نقدی پیش‌بینی کرده است.
یادداشت/ احسان غفاری

صفحه‌ها