نمایش 1 - 10 از 337
یادداشت/محمد گل محمدی
وحدت مهمترین نیاز این روزهای کشور است و تفرقه آفت بزرگی است که مطمئنا ضرر آن ابتدا به مردم می رسد و باعث ایجاد ناامیدی می شود پس باید در موضع گیری ها دقیق، آگاهانه، بدون غرض ورزی و عالمانه عمل کرد.
یادداشت/علیرضا امامی
تدوین الگوی خط مشی گذاری تحول اقتصادی شهرستان ملایر(تام) با رویکرد حکمرانی خوب گامی مهم در جهت تحقق معنونات مقام معظم رهبری و شعار سال 1402(کاهش نرخ تورم و افزایش نرخ رشد تولید) از سوی فرماندار ویژه شهرستان ملایر و تیم اقتصادی مشارالیه است.
پس از حوادث تلخ چند روز اخیر شهرستان بهار، بانی و باعث اصلی این ماجرا، مدعی و طلبکار وارد شده و با بیانیه‌ای رسانه‌ای، تند و پر از توهین و مغالطه، تلاش کرده تا با متهم کردن دیگران، از این آب گل آلود ماهی بگیرد.
یادداشت/محمود آصفی
نگاه دکتر رئیسی به سیاست زدگی نیست و دولت را بر مشی توانایی ها و میزان انگیزه افراد برای خدمت به مردم چینش کرده است ، پس می توان این نگاه کلان را وام گرفت و در شهرستان ملایر به منصه ظهور متعالی رساند .
دو صد گفته چون نیم کردار نیست
نقطه عطف برگزاری مراسم های تشییع شهدای گمنام در روز شهادت حضرت زهرا رقم خورد که با حضور بینظیر مردم ملایر آن هم در سرمای زیر صفر مراسم تشییع برگزار شد و این دو شهید در شهرهای سامن و ازندریان و باز هم با حضور پرشور مردم با خاک سپرده شد، اما در این میان سکوت کانال های مجازی پر مخاطب شهرستان که خود را همواره مردمی معرفی کنند جای تعجب بسیار دارد.
یادداشت/فرنوش رئیسی
رسانه یکی از بازوان قدرتمندی است که در خط مقدم جهاد تبیین ایستاده است و باید به اندازه نقش موثر و کلیدی‌اش، سلاح و مهمات داشته باشد و در این بین صداوسیما با بکارگیری شبکه‌های تخصصی، مراکز استان‌ها، نخبگان و نیروی متخصص، زبان رساتر و توانمندی بهتری در این زمینه دارد.
اخیراً مطلبی بدون مشخص بودن نام نویسنده در وبسایت یک هفته‌نامه غیرفعال و بدون خبرنگار در ملایر و به ظاهر در لباس خیرخواهی و دلسوزی برای اصحاب رسانه ملایر خطاب به فرماندار ویژه شهرستان منتشر شده که سبب برداشت‌های متفاوت و بعضا غلطی در فضای سیاسی شهرستان شده است.
دلنوشته؛
صدای فریاد ناله و شیون فضای بیمارستان را فرا گرفت، گرد غمی عجیب بر روی بیمارستان نشست و در میان هق هق گریه فقط صدای "علی رفت..." شنیده می‌شد.
لزوم برنامه ریزی برای جلوگیری از وقوع فاجعه بزرگ بی آبی؛
«سد اکباتان همدان از مدار خارج شد» تیتری که این روزها در بسیاری از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی گفته، شنیده و دیده می‌شود و زنگ خطری برای چند سال آینده شهرستان ملایر هم محسوب می‌شود.
مسآله فلسطین تنها یک مساله اسلامی نیست، بلکه مسآله انسانی وبشری است که جهانیان آخرین جمعه ماه رمضان در حمایت از آرمان فلسطین، حفظ کرامت ذاتی انسان وتحقق حقوق بشر اسلامی در سرزمینهای اشغالی را به منصه ظهور خواهند گذاشت تا در پاسداشت روز جهانی قدس و ابتکار عمل امام عظیم الشان، روز قدس تماشائی تر از ایام گذشته را رقم زنند.

صفحه‌ها