فرمانده انتظامی ملایر:
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف حدود 24 هزار قطعه ابزار و یراق قاچاق به ارزش تقریبی 8 میلیارد ریال از یک دستگاه خودرو وانت مزدا توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی این شهرستان خبر داد.
ملایری‌ها گزارش می‌دهد:
انتشار خبر تخصیص آب سد کلان به بروجرد، موجی از انتقادات را در فضای مجازی ملایر به راه انداخت.
امام‌جمعه ملایر:
امام‌جمعه ملایر گفت: رئیس‌جمهور شهید ایران شخصیتی بود که شب و روز نمی‌شناخت و تمام توانش را برای خدمت به مردم گذاشت و آیت‌الله رئیسی یک انسان خستگی‌ناپذیر بود.
مراسم بزرگداشت شهید خدمت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و تیم همراه در مسجد جامع ملایر برگزار شد.
مراسم تجمع و عزاداری به مناسبت شهادت آیت‌الله شهید سید ابراهیم رئیسی و تیم همراه در ملایر برگزار شد.
فرماندار ملایر خبر داد:
فرماندار ملایر گفت: تجمع مردم ملایر در پارک شهید چمران برگزار و همزمان با نماز مغرب و عشا مراسم بزرگداشت آیت‌الله رئیسی در مسجد جامع ملایر برگزار می‌شود.
رئیس جمعیت هلال احمر ملایر گفت: بر اساس برسی تیم‌های واکنش سریع هلال احمر ملایر زلزله در سامن هیچگونه خسارتی در پی نداشته‌است.
زلزله‌ای به بزرگی ۳.۷ ریشتر دقایقی پیش ملایر را لرزاند
فرماندار ملایر عنوان کرد:
فرماندار ملایر در پیامی عنوان کرد: جوانی جمعیت در حال حاضر از اساسی ترین مسائل کشور عزیز ماست که اگر به آن پرداخته نشود، آسیب های جبران‌ناپذیری به آتیه ایران اسلامی وارد خواهد کرد.
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان ملایر از برپایی دوره بازاریابی و فروش صنایع‌دستی برای هنرمندان شهرستان ملایر با تدریس علی دادوند مدرس برجسته مبحث بازاریابی در این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملایر از راه‌اندازی کاروان حجاب و عفاف در دهه کرامت توسط بانوان محجبه در پارک‌های سطح شهرستان به همت امور بانوان ادارات خبر داد و گفت: به مناسبت دهه کرامت برنامه‌های م
مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر خبر داد:
مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر گفت: ۵۰ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی جدید برای بیمارستان‌های ملایر جذب شد.
برکت ایران به زندان ملایر رسید
به یمن حضور خادمان و پرچم حرم امام رضا علیه‌السلام ۲۰ نفر از زندانیان ملایر آزاد شدند و ۲۵ نفر نیز به‌صورت رأی باز محکومیت خود را ادامه می‌دهند.
هم‌زمان با ایام دهه کرامت کاروان زیر سایه خورشید در ملایر حاضر شد.
سفیران امام رضا علیه السلام در غالب کاروان زیر سایه خورشید در ملایر حضور یافتند.

صفحه‌ها