فرماندار ملایر خبر داد؛
فرماندار ملایر گفت: پس از سال ها تعطيلي واحد نورد چشمه علي محمد و اشکالات ناشي از عدم راه اندازي کامل در زمان احداث، توليد ميلگرد صنعتي قطر 60 در این واحد آغاز شده است.
روحانیون و طلاب ملایر با برگزار تجمع اعتراضی در مسجد جامع ملایر از سخنان ضد ایرای ترامپ علام انزجار کردند.
به مناسبت هفته ناجا؛
به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش تکواندو کاران نونهال ونوجوان شهرستان ملایر برگزار شد.
به مناسبت سالگرد شهادت همدانی؛
آئین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سرلشکر پاسدار شهید حاج حسین همدانی با عنوان نسیم شعر و خاطره در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر برگزار شد.
با برگزاری تجمع اعتراضی؛
دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر ضمن حمایت از سپاه پاسداران با برگزاری تجمع اعتراضی از سخنان ترامپ اعلام انزجار کردند.
سخنگوی شورای شهر ملایر گفت: پس از انصراف امامی؛ حسین بابایی به عنوان شهردار انتخاب شد و درصورت پذیرفتن شروط شورا به مراجع بالادستی معرفی می‌شود
در نیمه نخست امسال صورت گرفت
سرپرست گمرک ملایر گفت: در نیمه نخست امسال 253 هزار تن انواع کالا از طریق گمرک شهرستان ملایر صادر شده است.
در یک سال گذشته انجام شد
رئیس اداره استاندارد ملایر از صدور یک‌هزار و 31 مورد گواهینامه انطباق کالاهای صادراتی در ملایر از مهرماه سال گذشته تا مهرماه امسال خبر داد.
رئیس تبلیغات اسلامی ملایر:
رئیس تبلیغات اسلامی ملایر از فعالیت بیش از ۲۰۰ مربی قرآن در مجموعه های تحت نظارت تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر خبر داد.
از ابتدای سال 96 مدیرعامل جدیدی برای مسکن مهر «دژچنار» در نظر گرفته شد تا با توجه به وضعیت نامعلوم این پروژه، آن را سر و سامان بدهد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی خبر داد؛
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر گفت: گروه امدادگران سازمان آتش نشانی ملایر موفق شدند کودکی را از چاه نجات دهند.
فرمانده سپاه ناحیه ملایر:
فرمانده سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه مولفه قدرت اصلی نظام، نیروی انسانی ما است، گفت: دشمن با توجه به هزینه‌هایی که در جنگ سخت داشت نتوانسته به اهداف خود برسد و در جنگ نرم اگر هوشیار نباشیم به اهدافش خواهد رسید.
زمانیکه دولت تدبیر و امید در آغاز راهش بار سنگینی را در قبال روستاها بر دوش خود احساس کرد، درچند سال گذشته خیز بلندی را برای هموار کردن این راه پر فراز و نشیب برداشت و معتقد به این است که اگر می خواهیم روستاییان را در روستا نگه داریم، باید درآمدش افزایش پیدا کند.
امام جمعه ملایر:
امام جمعه ملایر گفت: اجرای تعهدات برجام از ناحیه ایران در صورتی است که تمام اعضای گروه 1+5 به آن پایبند باشند چنانچه یکی از اعضای این گروه از برجام خارج شود، به معنای نقض برجام است و ایران هم دلیلی برای ادامه برجام ندارد.
مدیر کمیته امداد ملایر خبر داد
مدیر کمیته امداد ملایر از برگزاری جشن عاطفه‌ها در دو شهر سامن و ملایر خبر داد.

صفحه‌ها