جانشین فرمانده سپاه ملایر خبر داد
جانشین فرمانده سپاه ملایر گغت: امسال ۲۰۰ نفر از بسیجیان اقشارمحلات شهرستان ملایر به مناطق عملیاتی جنوب کشور ویژه ایام نوروز اعزام شدند.
گروه هنری یاس کبود در جشنواره ملی تئاتر هرسین موفق به کسب دو تندیس برتر و یک جایزه سومی شد
مدیرعامل آتش نشانی ملایر
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و ایمنی ملایر گفت: خوشبختانه با همکاری خوب مردم حادثه جدی در شب چهارشنبه آخر سال در ملایر رخ نداد.
مدیر بنیاد شهید ملایر خبر داد؛
مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملایر گفت: در راستای تکریم و تجلیل از جایگاه شهدا و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انجام فعالیت‌های فرهنگی، امسال بیش از ۸۰ یادواره شهدا و ۹۰۰ مورد بازدید و سرکشی از خانواده‌های معظم آنان انجام شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ملایر از تامین زمین مورد نیاز برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن شهر ملایر خبر داد.
فدراسیون فوتبال ایران، امیر قلعه‌نویی را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب کرد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: ۱۵ نفر از همشهریان ملایری به‌عنوان زائر اولی از سوی این اداره به زیارت کربلا مشرف شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با تأکید بر اینکه ایجاد مزاحمت و یا وحشت در مردم با انفجار مواد محترقه جرم محسوب می شود، گفت: احترام به حقوق همنوعان همواره امنیت آفرین است.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ملایر گفت: در نخستین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی که در سالن همایش استانداری همدان برگزار شد، «داوود مجیدی» یکی از هنرمندان صنایع دستی ملایر نشان اقتصاد مقاومتی دریافت کرد.
شهردار ملایر گفت: بودجه شهرداری ملایر برای سال ۱۴۰۲ با رشدی ۲۰۰ درصدی نسبت به سال گذشته، ۷۰۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شد که طی روز‌های آینده به شورای اسلامی شهر تقدیم خواهد شد.
شهردار ملایر یکی از شاخصه‌های اصلی توسعه پایدار را نگهداشت توسعه محیط ‌زیست دانست و حفظ و نگهداری محیط زیست را یک وظیفه ملی و دینی عنوان کرد و گفت: طرح "مدرسه سبز" حرکتی به‌ سوی نهادینه کردن فرهنگ مهربانی با طبیعت و نگهداری فضای سبز برای نسل آینده است.
۵۸ اثر پذیرفته‌شده در بخش صحنه‌ای شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی اعلام شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف 30 تن شکر احتکار شده توسط پلیس امنیت اقتصادی شهرستان خبر داد.
میز خدمت کارآمد یا ناکارآمد؟
کانال ایتا اداره تبلیغات اسلامی ملایر در واکنش به برگزاری میز خدمت با انتشار متنی برگزاری این نشست ها را به نوعی ناکارآمد دانست.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف ۲۷ هزار عدد انواع مواد محترقه با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها