مدیر جهاد کشاورزی ملایر خبر داد
مدیر جهاد کشاورزی ملایر از آغاز برداشت بیش از یک‌هزار و 800 تن آلبالو و گیلاس در شهرستان ملایرخبر داد.
رئیس اداره ورزش وجوانان ملایر مطرح کرد
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با بیان اینکه ۶ مجموعه ورزشی ملایر آماده استفاده جوانان در ایام تابستان است، گفت: امسال ۷ هزار نفر از جوانان ملایری در کلاس‌های اوقات فراغت شرکت می‌کنند.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملایر از پلمب 11 واحد عرضه موادخام دامی در سطح این شهرستان خبر داد.
امام جمعه ملایر:
امام‌جمعه ملایر گفت: فلسطین نماد مقاومت است و تمام تلاش دشمن فراموشی فلسطین توسط مسلمانان است اما این مسئله فراموش‌نشدنی است.
مردم شهید پرور و انقلابی ملایر با حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس باز دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.
نماینده ولی فقیه در همدان:
نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه بی‌حجابی در جامعه روز به روز در حال افزایش است، گفت: دشمنان چهره حجاب را بد نشان داده‌اند، اما ما هم نتوانسته‌ایم چهره زشت بی‌حجابی را به مردم نشان دهیم.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ملایر:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ملایر با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس اعلام کردند: حضور در اين راهپيمايي انقلابی و استراتژیک مشت محكمي است بر دهان ياوه‌گوياني چون وزير خارجه آمريكا كه سخن از تغيير حكومت در ايران مي‌گويد.
مدیر جهاد کشاورزی ملایر :
مدیر جهاد کشاورزی ملایر از تولید سالانه بیش از 600 تن عسل در شهرستان ملایر خبر داد و گفت: با توجه به وجود ظرفیت‌های طبیعی شهرستان محدودیتی برای فعاليت زنبورداران و توسعه زنبورداری در اين شهرستان نداریم.
دعوت عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر در آستانه روز قدس؛
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر، با صدو بیانیه ای روز جهانی قدس را روز نمایش وحدت و اتحاد و انسجام امت بزرگ رسول‌الله « صلی الله علیه و آله و سلم » و روز بزرگ مرگ رژیم اشغالگر قدس دانستپ.
نماینده مردم ملایر در مجلس:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام اخیر سپاه پاسداران ایران علیه مواضع داعش در سوریه را موج اقتدار آفرینی برای نظام جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: این اقدام سپاه امنیت ایران را چند برابر کرد
مدیر جهاد کشاورزی ملایر :
مدیر جهاد کشاورزی ملایر با اشاره به اینکه صرفه‌جویی و استفاده بهینه از آب دربخش کشاورزی ، یکی از مهمترین شاخصه‌های توسعه در بحث اقتصاد مقاومتی است گفت: تاکنون ۸ هزار و ۷۵۰ هکتار از اراضی زارعی و باغی شهرستان ملایر مجهز به شبکه آبیاری نوین شده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات ملایر:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات ملایر گفت: هم‌زمان با روز جهانی قدس راهپیمایی این روز در هشت نقطه از شهرستان ملایر برگزار می‌شود.
مدیر آموزش و پرورش ملایر خبر داد
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر از اجرای طرح سنجش در بين 3 هزار و 500 نوآموز در ملایر خبر داد.
مسئول امور جوانان اداره ورزش خبر داد؛
مسئول امور جوانان اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: با پیگیری‌ها و اطلاع‌رسانی انجام‌شده به جوانان تقاضای ثبت 40 سازمان مردم‌نهاد در ملایر ثبت‌شده است.
حجت الاسلام آزادی خواه:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی موج حرکت مردمی را بهترین راهبرد در مقابله با استبداد رژیم صهیونیستی دانست و بر لزوم ترویج تفکر ضد صهیونیستی در سراسر جهان تاکید کرد و گفت: یکی از مهمترین محورهای شکست صهیونیست‌ها، توجه به روز جهانی قدس است.

صفحه‌ها