فرماندار ملایر:
فرماندار ملایر گفت: اختلاف در میان اعضا، شورای اسلامی شهر را نابود کرده و لطمه‌های زیادی به شهر و مردم می‌زند.
رئیس شورای شهر ملایر:
رئیس شورای شهر ملایر گفت: شهرداری که انتخاب شده باید بتواند حداقل یکصد میلیارد تومان برای بودجه از این شهر که اوضاع و احوال خوبی نداشته را وصول کند.
آشنای با ميرزا قهرمان پاک بين
ميرزا قهرمان پاك بين آورزماني ملايري روستازاده‌اي دانشمند كه به وزيري ديوان شعر وادب رسيد؛ ازجمله نوادر و چهره‌هاي ناشناخته‌ي خطّه‌ي سرسبز ملاير دردوره‌ي مشروطه است.
ملایری‌ها گزارش می دهد:
محور مواصلاتی ملایر- خنداب یکی از پر خطر ترین جاده های اطراف ملایر است و به نحوی که افراد زیادی در این محور جان خود را از دست داده اند.
امام‌جمعه همدان:
امام‌جمعه همدان گفت: باید با مسئله قاچاق بسیار سخت‌گیری کرد و تا زمانی که قاچاق حاکم است وضعیت تولید هرروز بدتر می‌شود.
فرماندار ملایر خبر داد:
فرماندار ملایر گفت: در ایام هفته دولت 207 پروژه بااعتبار 59 میلیارد و 200 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.
فرمانده انتظامي استان همدان از کشف 16 کيلوگرم هروئين در ملاير خبر داد.
به بهانه روز جهانی مساجد
شهر ملایر دارای سه مسجد تاریخی مربوط به دوره قاجاریه است و شش مسجد تاریخی در شهرستان در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.
دبیر شوتوکان کاراته ISKF استان همدان گفت: تیم کاراته همدان با ترکیبی از ورزشکاران استان دومین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته نقش‌جهان موفق به کسب 24 مدال رنگارنگ شد.
رئیس ارشاد خبر داد؛
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: تعدد و حجم بالای تولیدات نمایشی این شهرستان برای جشنواره استانی امسال ، بیانگر پویاتر شدن این هنر در ملایر است.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: یک موتورسوار به علت انجام حرکات نمایشی و تردد با سرعت بالا در مسابقه با دیگر دوستان خود پاهای خود را از دست داد.
در روز ملی حمایت از صنایع کوچک؛
به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک و به همت حوزه مقاومت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) از فاطمه عبدلی کارآفرین سامنی در بخش خیاطی تجلیل شد.
امام جمعه ملایر گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در تشکیل دولت دوازدهم با دادن رای اعتماد به وزرای پیشنهادی، به شاخص های دولت اسلامی توجه ویژه داشته باشند.
فرماندار ملایر:
فرماندار ملایر با بیان اینکه اگر امروز در کشور امنیت داریم و دشمنان اجازه تجاوز به این آب و‌ خاک را به خود نمی‌دهند به خاطر ایمان ، روحیه و فرهنگ ایثار و شهادت طلبی جوانانی چون محسن حججی است، گفت: این شهید عزیز نماد عزت و اقتدار ایران اسلامی است.
نمایش «پروتکل الزامی عشق» به کارگردانی نسرین نعمتی در مجتمع فرهنگی و هنری ملایر به روی صحنه رفت.

صفحه‌ها