مردم ملایر مطلبات فراوانی نسبت به بهبود وضعیت روشنایی در خیابان‌های شهر بخصوص در خیابان‌های پرتردد دارند.
فرمانده سپاه شهرستان ملایر:
فرمانده سپاه شهرستان ملایر گفت: اقدامات دوران دفاع‌مقدس به عنوان الگوی مدیریتی برای امروز کشور یک نیاز مهم است که این الگو با اخلاص، تخصص و مدیریت انقلابی راهگشا در تمامی امور است.
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر:
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر گفت: ۷۵ مبلغ در سطح شهرستان ملایر دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را تبیین خواهند کرد.
سرپرست اداره ارشاد ملایر خبر داد:
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: گروه های ثبت شده تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر، امسال با دو نمایش در شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مریوان پذیرش شده و به اجرا خواهند پرداخت.
شهردار ملایر:
شهردار ملایر گفت: با توجه به ظرفیت منبت شهر کوکند(خوقند) ازبکستان و استعدادها و توانمندی‌های شهر ملایر به عنوان شهر جهانی مبلمان منبت ، موضوع پیوند خواهر خواندگی بین این دو شهر منعقد می‌شود.
مدیر آموزش‌و‌پرورش ملایر تاکید کرد:
مدیر اداره آموزش‌و‌پرورش ملایر نرخ‌گذاری را یکی دیگر از مشکلات تأمین سرویس مدارس در شهرستان اعلام و گفت: کارگروه ماده ۱۸ اقدام به تعیین نرخ کرده که با توجه به برخی مشکلات نرخ سرویس مدارس هنوز صورت قطعی اعلام نشده و پیگیری‌های لازم در این زمینه ادامه دارد.
رئیس اداره کتابخانه‌های‌ ملایر خبر داد؛
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر گفت: همزمان با روز شعر و ادب فارسی نشست«شهریار ادب» در کتابخانه علامه مجلسی برگزار شد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ملایر گفت: تا کنون ۱۳۰ میلیون تومان به‌صورت نقد و کالا در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شده که پیش‌بینی می‌شود این میزان تا پایان برگزاری این جشن در مهرماه به یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان برسد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملایر گفت: برابر دادنامه صادره از شعبه ۱۰۴ دادگاه کیفری ۲شهر ملایر فردی که به صورت غیر مجاز اقدام به نگهداری یک بهله پرنده شکاری شاهین کرده بود به تحمل ۱۸ ماه و ۱۶ روز حبس تعزیری و پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان ملایر از برگزاری اولین دوره آموزش عروسک سازی در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر خبر داد؛
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف لوازم خانگی قاچاق توسط ماموران امنیت اقتصادی شهرستان خبر داد.
مراسم عزاداری روز شهادت امام رضا(ع) در خیابان‌های مرکزی شهر ملایر با حضور پرشور مردم برگزار شد.
سرپرست اداره ارشاد ملایر خبر داد:
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: پنجمین نمایشگاه گروهی آموزشگاه هنرهای تجسمی فرین تحت عنوان «شور رنگ در شعر» با تصویرسازی اشعار فارسی در ملایر برپاشد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر گفت: جشنواره شیره پزی در روزهای۶ و۷ مهر ماه در دره جهانی جوزان، جشنواره شوریجات سامن دهم مهرماه در شهر سامن، جشنواره خوشه برتر ۱۱ مهرماه در روستا جوزان و جشنواره بادام و گردو ۱۳ مهر ماه در روستای علی آباد برگزار می‌شود.
رئیس میراث‌فرهنگی ملایر خبر داد:
رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ملایر گفت: بازارچه مشاغل خانگی بانوان در عمارت مصدقی شامل ۱۶ غرفه حدود ۱۵ متری با معماری ایرانی اسلامی ایجاد می‌شود.

صفحه‌ها