فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران:
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران با اشاره به اینکه با جامعه و دولت اسلامی هنوز فاصله داریم، گفت: ما تا رسیدن به تمدن اسلامی که هدف اصلی این انقلاب است فاصله داریم که باید به آن نقطه برسیم؛ بخش‌های زیادی از زیرساخت‌ها برای ادامه گام دوم فراهم است.
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان ملایر گفت:تالاب آق گل از لحاظ وجود موادغذایی مناسب برای پرندگان، یکی از غنی ترین آبگیرهای منطقه غرب ایران محسوب می‌شود.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

داستان یک آزمایش الهی در یخ و برف
دختر اسکی‌باز ایرانی درباره حرکت جوانمردانه‌اش در مسابقات جهانی که منجر به حذفش شد، گفت: فقط می خواستم وقتی سرم را روی بالش می گذارم، راحت بخوابم.
مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال
تیم پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل پدیده در ضربات پنالتی پیروز شد.
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: افزایش قیمت سبزیجات ناشی از برودت هوا است و با توجه توقف کشت آن در استان، این روند تا چند هفته دیگر ادامه دارد.
با حکم وزیر ارشاد
با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی مرادی‌نور به عنوان سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان منصوب شد.
30 بهمن ماه
مسوول بسیج دانشجویی استان همدان از برگزاری کنگره شهدای دانشجوی استان همدان خبر داد و گفت: این مراسم 30 بهمن ماه با حضور سردار سرتیپ امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حادثه تروریستی دیشب که به شهادت چندین نفر از نیروهای سپاه پاسداران منجر شد، گفت: جوانانی که در خون خود غلطیدند نشان دادند که این راه رفتنی است و این شهیدان اولین شهیدان گام دوم انقلاب هستند که مسیر را برای پیشروی ما باز کردند.
سازمان هواشناسی اعلام کرد؛
سازمان هواشناسی اعلام کرد: اواخر وقت فردا سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می‌شود که به تدریج طی روز جمعه و شنبه سراسر کشور را فرا خواهد گرفت.
نماینده مردم ملایر در مجلس:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی کشور اهمیت صنعت گردشگری باید برای مسئولان و مردم تبیین و فرهنگ سازی شود و این صنعت درآمدزا در اولویت برنامه ریزی های کلان کشور قرار گیرد.
رییس هیات فوتبال همدان گفت: مهرداد ذهبی از داوران مطرح فوتبال استان که سال ها در میادین ملی قضاوت داشت، برای دوره مدرسی داوری فدراسیون جهانی فوتبال FIFA انتخاب شد.
فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: 64 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق و 184 دستگاه کارتن خالی موبایل با متعلقات به ارزش چهار میلیارد ریال در این استان کشف شد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: علیرضا درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد این استان به علل مشکلات شخصی استعفا کرد.