فرماندار ملایر:
فرماندار ملایر گفت: ملایر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های زیادی داشته و قدرت جذب سرمایه‌گذار را درزمینه های مختلف داشته و همه وظیفه‌داریم شرایط را برای حضور سرمایه‌گذاران و کمک به ادامه کار آن‌ها در شهرستان مهیا کنیم.
فرمانده انتظامی ملایر گفت: پنج تن به علت نزاع دسته جمعی در روستای "واشان" ملایر بازداشت شدند اما در این درگیری کسی مصدوم نشد.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

سایر عناوین خبری

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان کبودراهنگ گفت:دشمنان در فضای واقعی و مجازی با تمام قوا و توان مالی خود به میدان آمده اند و در این میدان نباید کوتاهی شود .
رییس پلیس راه استان همدان گفت: راننده یک دستگاه نیسان هنگام ورود به داخل حیاط منزل مسکونی در روستای جعفر آباد نهاوند، نوه های ۲ قلو خود را زیر گرفت که یکی از آنها جان باخت.
همدان سالانه ظرفیت تولید۱۸۰ هکتار سطح زیر‌کشت گل‌محمدی دارد؛ اما تولید‌کنندگان و کشاورزان از قیمت پایین خرید گل‌محمدی و نبود حمایت در این حوزه گلایه دارند.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از گنجاندن ۱۶ طرح کلیدی این استان در ردیف های مختلف بودجه سال ۹۸ خبر داد و افزود: این طرح ها صاحب اعتبار مستقل برای آغاز و یا تکمیل شده اند.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان از انتقام جویی و سوءاستفاده خواستگار یک دختر ۲۰ ساله از تصاویر شخصی وی خبر داد.
نماينده ولی فقيه در همدان بهترین تبلیغ برای قوه قضاییه را عملکرد آنها دانست و با بيان اينكه عدم آشنایی مردم با قانون یکی از مشکلات است گفت: اين موضوع باعث می‌شود برخی از مردم به راحتی رأی دادگاه را نپذيرند و در جواب آن تنها حق خود که شاید درست هم نباشد را طلب کنند.
رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای گفت که این کشور آماده است بدون هیچگونه پیش‌شرطی با ایران مذاکره کند.
درحالی که مخاطبان منتظر دیدن قسمت جدید سریال گاندو بودند این مجموعه تلویزیونی پرمخاطب پنجشنبه شب بازپخش شد و بخش‌هایی از آن که مربوط به دولت بود حذف شد!
جانشین مسئول بسیج اساتید استان همدان:
جانشین مسئول بسیج اساتید استان همدان با بیان اینکه دکتر محمد علی زلفی گل استاد دانشگاه بوعلی به عنوان استاد تراز انقلاب اسلامی انتخاب شده است گفت: بسیج اساتید با ۱۲۰۰ عضو در استان، اولویت‌ها و راهکارها را شناسایی می کند.
مدیر حج و زیارت استان همدان:
مدیر حج و زیارت استان همدان با بیان اینکه امسال ۲ هزار و ۹۳۵ زائر به مراسم حج اعزام می شوند گفت: اعزام زائران از فرودگاه همدان فعلا قطعی نشده و در حال مذاکره هستیم.
تیم ملی ایران توانست با داشتن سعید معروف در کنار برزیل به هشتمین برد در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ دست پیدا کند.