نمایش 1 - 10 از 687
فرمانده سپاه شهرستان ملایر:
فرمانده سپاه شهرستان ملایر گفت: اقدامات دوران دفاع‌مقدس به عنوان الگوی مدیریتی برای امروز کشور یک نیاز مهم است که این الگو با اخلاص، تخصص و مدیریت انقلابی راهگشا در تمامی امور است.
مدیر آموزش‌و‌پرورش ملایر تاکید کرد:
مدیر اداره آموزش‌و‌پرورش ملایر نرخ‌گذاری را یکی دیگر از مشکلات تأمین سرویس مدارس در شهرستان اعلام و گفت: کارگروه ماده ۱۸ اقدام به تعیین نرخ کرده که با توجه به برخی مشکلات نرخ سرویس مدارس هنوز صورت قطعی اعلام نشده و پیگیری‌های لازم در این زمینه ادامه دارد.
فرمانده سپاه شهرستان ملایر خبر داد؛
فرمانده سپاه شهرستان ملایر گفت: نمایشگاه اسوه در راستای نمایش گذاشتن بخشی از دستاوردها و خدمات بسیج شهرستان ملایر برپا شد.
فرمانده سپاه شهرستان ملایر:
فرمانده سپاه شهرستان ملایر گفت: پیاده‌روی اربعین راهی برای حفاظت از نقشه‌های شوم دشمنان است که وحدت شیعیان را به نمایش می‌گذارد.
مدیر اداره تبلیغات اسلام ملایر خبر داد؛
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر گفت: مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در 12 نقطه شهری و روستایی شهرستان ملایر و با حضور دسته‌جات عزاداری برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان عنوان کرد؛
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: بسیاری از رزمندگان همدان برای اولین بار با حاج قاسم در عملیات رمضان از نزدیک آشنا شدند و این عملیات آغازگر آشنایی همدانی ها با سردار حاج قاسم سلیمانی بود.
فرماندار ملایر خبر داد؛
فرماندار ملایر گفت: 6 مرکز در نقاط مختلف شهرستان آمادگی خرید محصول گندم کشاورزان را دارند و پیش‌بینی شده امسال 23 هزار تن گندم در ملایر خریداری شود.
مسئول بسیج هنرمندان ملایر خبر داد؛
مسئول بسیج هنرمندان ملایر گفت: رویداد سراسری گذر هنر همزمان با هفته عفاف و حجاب با اجرای ۵ نمایش خیابانی در پنج نقطه شهرستان ملایر اجرا شد.
مدیرآموزش‌وپرورش ملایر:
مدیر اداره آموزش و پرورش ملایر گفت: علیرضا خدابنده‌لو نوجوان ملایر به عنوان رئیس مجلس‌شورای دانش آموزی کشور انتخاب شد.
مدیراداره تبلیغات اسلامی ملایر:
مدیراداره تبلیغات‎اسلامی ملایر گفت: پیام مهم عید غدیرخم را می توان وحدت، یکپارچگی و اجتماع عظیم مؤمنین و مسلمانان حول محور ولایت دانست و این همان ضرورت تشکیل نظام اسلامی و حکومت اسلامی است.

صفحه‌ها