نمایش 1 - 10 از 729
فرمانده سپاه ناحیه ملایر:
فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت: مردمی‌بودن مهم‌ترین عامل موفقیت سپاه است و از همان ابتدا مردم اصلی‌ترین رویکرد سپاه پاسداران بوده است.
رئیس هیئت فوتبال ملایر:
رئیس هیئت فوتبال ملایر گفت: تیم هایپر پدرسالار با برتری مقابل تیم شاهین قهرمان مسابقات فوتسال جام فوتسال رمضان ۱۴۰۳ ملایر یادبود زنده‌یاد مهدی میرفلاح شد.
فرماندار ملایر:
فرماندار ملایر گفت: با حمله ایران اسلامی به رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی معادلات جدید قدرتی در منطقه و جهان تعریف شد و در صورت تکرار تجاوز به خاک ایران پاسخ قاطع‌تر خواهد بود.
ما باید به سمتی حرکت کنیم که سرمایه‌گذاران با خیال آسوده در بحث سرمایه‌گذاری و تولید کار خود را انجام دهند و به فکر صادرات باشند و این به معنای تسهیلگری است که باید آن را مهم‌ترین وظیفه دولت و مجلس شورای اسلامی دانست.
نماینده مردم ملایر در مجلس:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس نشانگر و تبلور جریان جهانی ضد صهیونیستی است و امروز دیگر ملت‌های دنیا در مقابل وحشیگری‌های صهیونیست‌ها سکوت نمی‌کنند.
رابط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر:
رابط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر گفت: اقدامات اخیر رژیم کودک کش صهیونیستی دل هر فرد آزاده‌ای در جهان را آزرده می‌کند و امسال راهپیمایی روز قدس باشکوه‌تر از هر سال برگزار می‌شود.
مدیر آموزش و پرورش ملایر خبر داد:
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر گفت: در راستای کیفیت‌بخشی آموزشی و استفاده بهینه از اوقات فراغت دانش‌آموزان اعتکاف علمی دانش‌آموزان در ۴ مدرسه در ایام نوروز برگزار می‌شود.
شهردار ملایر خبر داد:
شهردار ملایر گفت: عملیات اجرایی ساخت دفتر و حسینیه جدید امام‌جمعه ملایر آغاز شد.
جانشین فرمانده سپاه ملایر خبر داد:
جانشین فرمانده سپاه ملایر گفت: ۲۰۰ نفر از اقشار مختلف بسیجیان شهرستان ملایر در قالب ۴ اتوبوس به اردوی راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.
نماینده منتخب مردم ملایر در مجلس:
نماینده منتخب مردم ملایر در دورازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه مردم در این انتخابات نشان دادند اگر انتقاداتی هم دارند جای خودش مطرح می‌کنند اما نظام را تنها نمی‌گذارند.

صفحه‌ها