نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

23. فروردين 1398 - 18:58   |   کد مطلب: 26561
نمازگزاران ملایری همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدام حماقت ‌آمیز آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران راهپیمایی کردند و حمایت خود را از این نهاد رسمی و مقتدر اعلام کردند.

به گزارش ملایری‌ها؛ اقشار مختلف مردم انقلابی ملایر امروز پس از اقامه نماز جمعه از مسجد جامع ملایر تا میدان امام خمینی(ره) این شهر راهپیمایی و وحدت و همدلی خود را با سپاه پاسداران اعلام و خشم و نفرت خود را از اقدام ننگین شیطان بزرگ آمریکا به نمایش گذاشتند.
نمازگزاران با در دست داشتن نوشته های«من یک سپاهی ام» در کنار مسئولان، نمایندگان مجلس، مجموعه سپاه پاسداران، نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم با حضور پرشور در راهپیمایی شکوه وحدت خود را با سپاه مقتدر و سرافراز به نمایش گذاشتند و فریاد «ایران اسلامی یکپارچه سپاهی هستند» سر دادند.
راهپیمایان ملایری با سر دادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «ارتشی و سپاهی مظهر اقتدار است»، «سپاه و ارتش ما نور چشم ولایت»، «سپاهی سپاهی حمایتت می کنیم»، «نیروی قدس سپاه، خار چشم آمریکاست» و «این لشگر الهی، محبوب ملت ماست» اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی را محکوم و بار دیگر حمایت و پشتیبانی قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.
همچنین نمازگزاران ملایری طوماری را در حمایت از سپاه پاسداران و محکومیت آمریکا امضا کردند.
در پایان این راهپیمایی قطعنامه ای در پنج بندی قرائت شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها