نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

21. بهمن 1394 - 15:16   |   کد مطلب: 18117
مراسم یادواره 1100 شهید شهرستان ملایر و یادبود رهبر مبارزان انقلاب ملایر آیت الله میرشاهولد با حضور اقشار مختلف مردم مسج جامع ملایر برگزار شد.

به گزارش ملایری‌ها؛ مراسم یادواره 1100 شهید شهرستان ملایر و یادبود رهبر مبارزان انقلاب ملایر آیت الله میرشاهولد  با حضور اقشار مختلف مردم مسج جامع ملایر  برگزار شد.

عبدالعظیم رضایی در انی مراسم با تبریک 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: 21 بهمن  یادآور خاطره آخرین نفس ها و آخرین ساعات رژیم طاغوت است که یک موقعیت ویژه در تاریخ انقلاب برخوردار است.

وی با اشاره به روز ملایر و بزرگداشت رهبر مبارزان انقلاب گفت: این روز به پاس احترام به مجاهدت های رهبر انقلابی و دینی ملایر آیت الله میرشاهولد به نام روز ملایر نامگذاری شده است.

فرماندار ملایر گفت: آیت الله میرشاهولد از چهره های شاخص انقلاب در استان پرچمدار مبارزه در انقلاب ایران بر علیه شاه در ملایر بوده  که سختی ها را به جان خریده و با همراهی مردم در پیروزی انقلاب نقش داشتند.

وی گفت: پاسداشت این روز وظیفه همه بوده وهمه مسئولیت داریم که روز 21 بهمن ماه را در تاریخ کشور به ثبت برسانیم تا این روز به عنوان یک روز ملی ماندگار شود.

رضایی بیان کرد: وحدت کلمه مهمترین دلیل توفقیات کشور در عرصه های مختلف ملی و بین المللی بوده و همه باید قدر این وحدت را بدانیم.

وی افزود:در شرایط کنونی نیاز به وفاق و همدلی بوده و همه باید حول محور ولایت به دنبال پیشرفت و اعتلای همه جانبه کشور باشند.

فرماندار ملایر با تاکید بر حضور گسترده همگانی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن بیان کرد: حضور همگانی در راهپیمایی 22 بهمن سبب سرفرازی کشور و نقش بر آب شدن نقشه های دشمنان است.

وی با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات بیان کرد: همه کسانی که برای انتخابات مورد تایید  قرار گرفته اند افراد صالح و یکسان بوده و انتخاب اصلی بر عهده مردم است.

رضایی افزود: مردم با تحقیق و بررسی سوابق و خدمات کاندیداها به نظام برترین و با تجربه ترین ها را انتخاب کنند چرا که کشور امروز به نمایندگانی با تلاش در جهت سازندگی نیاز دارد.

اجرای سرود و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی کوهستانی نماینده ولی فقیه در قرارگاه خاتم الانبیاء از دیگر برنامه های این محفل بود.

حضور بر سر مزار آیت الله میرشاهولد و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب پایان بخش این مراسم بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار