نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

16. آذر 1401 - 8:28   |   کد مطلب: 31588
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر به مناسبت شانزدهم آذر و روز دانشجو پیامی صادر کرد.

به گزارش ملایری‌ها؛  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر به مناسبت شانزدهم آذر و روز  دانشجو  پیامی صادر کرد.
متن این پیان به شرح زیر است:
 
شانزدهم آذر ماه یادآور در خون غلتیدن سه لاله نو رسته‌ای است که پژواک آن، سکوت خفقان آلود دوران پس از کودتا ستم شاهی را برای همیشه در هم شکست تا تقویم پر افتخار ملت بزرگ ایران با روزی به نام دانشجو، این منادیان راستین آزادگی و آزادی‌خواهی، استقلال طلبی و استکبار ستیزی و عدالت‌خواهی، مزین گردد.

به واقع روز دانشجو، روز ادای احترام به شخصیت، منش و رفتار دانشجویان و روز تکریم آمیختن علم و دانش با اخلاق اسلامی و بصیرت سیاسی است.

روز ادای احترام و تاکید بر نقش بی‌بدیل مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان دینی و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی و معنوی کشور است.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز، تداوم توفیقات شما دختران و پسران، جوانان و دانشجویان عزیز و اساتید گرامی دانشگاه‌های شهرستان با فرهنگ و گرانقدر ملایر را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) و در راستای تحقق آرمان‌های سبز و بلندتان که همانا تحقق ایرانی آباد، پیشرفته و مطابق با منویات مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و اهداف بلند دولت مردمی و انقلابی آیت‌الله رئیسی است، همواره موید و پیروز باشید.

سلمان اسماعیلی
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر

دیدگاه شما

آخرین اخبار