نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

29. خرداد 1403 - 9:10   |   کد مطلب: 33595
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه قطار با عابر پیاده در شهرستان ملایر، این شهروند جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «ملایری‌ها» به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان، محمدرضا شکوهی شامگاه دوشنبه اظهار کرد: برخورد قطار ملایر با مردی ۴۰ ساله حادثه آفرید و مصدوم این حادثه جان خود را از دست داد.

وی افزود: به دنبال برخورد قطار ملایر با مردی ۴۰ ساله در مسیر راه آهن این شهرستان در روز دوشنبه ۲۸ خرداد، مصدوم این حادثه در دم فوت کرد.

رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: این حادثه در مسیر خطوط ریلی راه‌آهن در محدوده روستای «ده‌چانه» یک مصدوم داشت که تنها مصدوم این حادثه به علت شدت صدمات وارده در دم جان خود را از دست داد.

وی اضافه کرد: به‌ محض گزارش حادثه اورژانس شهر زنگنه از توابع شهرستان ملایر به محل فوریت اعزام شد که بعد از انجام معاینات بالینی توسط کارشناسان اورژانس شهرستان ملایر متاسفانه به علت شدت صدمات وارده مصدوم در دم فوت شده بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار