نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

7. مهر 1401 - 8:33   |   کد مطلب: 31368
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ملایر از توزیع ۳۰ هزار پاکت در مدارس همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از یک میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی از محل برپایی جشن عاطفه‌ها در ملایر جمع‌آوری شود.

به گزارش ملایری‌ها؛ علی خراسانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) هر ساله همزمان با آغاز سال‌تحصیلی و در راستای کمک به دانش‌آموزان نیازمند، اقدام به برپایی پایگاه های جمع آوری جشن عاطفه‌ها می کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲۰۰ دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هستند، اضافه کرد: همچنین به ۱۷۰ دانشجوی تحت پوشش این نهاد در ملایر کمک هزینه تحصیلی پرداخت می شود.

خراسانی با بیان اینکه در یکی از مدارس زنگ عاطفه ها به صورت نمادین به صدا درخواهد آمد، ادامه داد: دو پایگاه اصلی جشن عاطفه‌ها در میدان امام و پارک چمران برپا شده است.

وی با بیان اینکه ۴۰ مرکز نیکوکاری تحت پوشش کمیته امداد ملایر نیز نسبت به جمع آوری کمک های مردمی در جشن عاطفه ها اقدام می‌کنند، افزود: همچنین پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی جشن عاطفه ها در مصلی نمازجمعه برپا می شود.

وی با بیان اینکه به همه دستگاه‌ها ابلاغ شده است کمک های خود را برای جشن عاطفه ها داشته باشند، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از یک میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی از محل برپایی جشن عاطفه ها جمع آوری شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ملایر در پایان تأکید کرد: این کمک ها به محض جمع آوری و بسته بندی، بین دانش‌آموزان تحت پوشش و نیازمند توزیع خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار