نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

1. تير 1401 - 12:07   |   کد مطلب: 31158
نخستین آکادمی تخصصی ورزش کشتی غرب کشور با مدیریت مسعود مصطفی جوکار نایب قهرمان المپیک ۲۰۰۴ آتن با نام سردار شهید حاج حسین همدانی افتتاح شد.

به گزارش ملایری‌ها؛ مسعودمصطفی جوکار  مدیر آکادمی  تخصصی ورزش کشتی غرب کشور در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: آکادمی تخصصی کشتی برای نخستین بار در غرب کشور و با همکاری شهرداری ملایر راه اندازی شده است.

وی بیان کرد: همراه با برادرم میثم مصطفی جوکار عضو سابق تیم ملی در المپیک ۲۰۰۸ پکن و قهرمان سابق آسیا این آکادمی را راه‌اندازی کرده‌ایم.

نخستین آکادمی تخصصی کشتی غرب کشور در ملایر افتتاح شد

جوکار خاطرنشان کرد: این آکادمی در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید با نام سردار شهید حاج حسین همدانی در خانه کشتی مسعود مصطفی جوکار شروع بکار کرده است.

وی ارایه خدمات استعدادیابی از جمله پیکرسنجی، ارزشیابی عملکرد ورزشی، معاینات پزشکی، برنامه تمرینی، تست روانشناسی و برنامه حرکت اصلاحی را از ویژگی‌های این آکادمی برشمرد و گفت: نام نویسی از علاقه مندان از یکم تیرماه شروع و کلاس‌ها از چهارم تیرماه امسال آغاز خواهد شد.

جوکار یادآور شد: سینا چهاردولی، مصطفی رهام، فرید دژم خوی و بابک مرادی از چهره‌های صاحب نام و باتجربه نیز در این آکادمی همکاری لازم را خواهند داشت.

وی خواستار همکاری مسوولان اجرایی شهرستان ملایر و استان همدان در حمایت از این آکادمی تخصصی شد و افزود: هم اکنون خوابگاه نیاز اصلی آکادمی تخصصی کشتی است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار