نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

26. مهر 1400 - 23:23   |   کد مطلب: 30237
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت چهاربیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۹۶۸ مورد رسیده است.

به گزارش ملایری‌ها؛ «محمد طاهری» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با شناسایی ۳۷۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۹ هزار و ۳۱۰ و بیماران سرپایی مثبت به ۹۲ هزار و ۶۹۹ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۹۱۵ نفر بود که ۱۲۵ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۷ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری (از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۳۳ و بهار یک هزار و ۴۶۵، تویسرکان یک هزار و ۴۸۱، رزن یک هزار و ۱۶۰، درگزین ۳۸۹، فامنین ۳۹۴ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۴۱ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون پنج هزار و ۵۰۳ نفر در ملایر، سه هزار و ۸۶۳ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۴۵۳ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار