نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

23. مهر 1400 - 23:05   |   کد مطلب: 30193
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت سه بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۹۴۹ مورد رسیده است.

به گزارش ملایری‌ها؛ دکتر «محمد طاهری» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با شناسایی ۴۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۹ هزار و ۱۱۷ و بیماران سرپایی مثبت به ۹۱ هزار و ۸۹۸ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۸۱۹ نفر بود که ۱۴۸ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: ۲۳ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۴۲ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۲۳ و بهار یک هزار و ۴۶۰ ، تویسرکان یک هزار و ۴۶۸، رزن یک هزار و ۱۵۳، درگزین ۳۸۶، فامنین ۳۹۲ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۳۸ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون پنج هزار و ۴۷۹ نفر در ملایر، سه هزار و ۸۲۸ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۳۷۴ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار