نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

19. فروردين 1400 - 19:20   |   کد مطلب: 29487
رحیم دست‌نشان برادر نادر دست‌نشان با اشاره به اینکه قلب نادر در نوسان بوده است، گفت: امیدواریم دعای خیر مردم شامل حال وی شود.

به گزارش ملایری‌ها؛ رحیم دست‌نشان سرمربی سابق نساجی در گفت‌وگو‌ با خبرنگار تسنیم  ‌اظهار داشت: نادر که ‌به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان رازی قائم‌شهر بستری شده است، ‌حال مساعدی ندارد.

وی با اشاره به اینکه در آخرین سی‌تی‌اسکنی که برادرم قبل از بستری گرفته مشخص شده 35 درصد ریه‌اش درگیر شده ‌و ممکن است اکنون درصدش بیشتر شده باشد، افزود: از استاندار و مسئولان و مردم جویای حال و درمان نادر هستند.

سرمربی سابق نساجی مازندران با اشاره به اینکه کادر درمان بیمارستان در آخرین اقدام اکسیژن بدن او را با دستگاه به بالای 90 رساندند، تصریح کرد: از مردم می‌خواهیم برای سلامتی برادرم ‌دعا کنند.

 

فرید درزی مدیرعامل رایکا بابل در مورد شرایط جسمانی نادر دست‌نشان اظهار داشت: متأسفانه سطح هوشیاری این مربی بالا نیست و او به کما رفته است. البته پس از اتصال دستگاه‌ها به ایشان شرایط ریه‌هایش بهبود یافته و ریه‌های او برگشته است. با این حال مردم برای این مربی خوب ما دعا کنند.

وی تصریح کرد: دو هفته پیش با او جلسه‌ای داشتم که حالش چندان خوب نبود و تست اولیه او در کرونا منفی اعلام شد ولی پاسخ تست دومش مثبت بود. همه ما برای این پیشکسوت خوب فوتبال دعا می‌کنیم.

نادر دست‌نشان فوتبالیست سه دهه پیش مازندران بوده که تمام دوران فوتبالی خود را در نساجی گذراند. او با زدن 9 گل در 8 بازی رکوردار بیشترین گل متوالی در فوتبال ایران بوده است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار