نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

11. آذر 1399 - 18:24   |   کد مطلب: 29196
بازی رایانه ای «سفیر عشق» روایتگر داستان حضور حضرت مسلم ابن عقیل (ع) در شهر کوفه به عنوان سفیر امام حسین (ع) است.

به گزارش ملایری‌ها؛  مرکز مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی بار دیگر، بعد از تجربه موفق در تولید آثار فاخر در حوزه بازی های رایانه ای یکبار دیگر با یک اثر فاخر و ارزشمند با عنوان بازی رایانه‌ای "سفیر عشق" گوشه ای از توانایی خود را به عرصه دوستداران انقلاب اسلامی در داخل و خارج از کشور به نمایش میگذارد.

امیر رهبر مدیر روابط عمومی مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی با اعلام این خبر افزود: بازی رایانه ای سفیر عشق سی ام آذر ماه همزمان با ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار رونمایی و منتشر خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به سخنان مهندس "مهدی جعفری جوزانی" تهیه کننده بازی سفیر عشق از «سالار عقیلی»  به عنوان خواننده تیتراژ بازی رایانه‌ای بزرگ سفیر عشق نام برد و خاطرنشان کرد که ایشان قطعه‌ای متفاوت برای این اثر ارزشمند با نام سفیر عشق می خواند.

مدیر روابط عمومی مرکز متنای سازمان فضای مجازی بسیج افزود: شخصیت اول این بازی، مهران ایرانیست  وی از شیعیان امام علی علیه السلام است که پس از شهادت امام حسن مجتبی (ع) به یاری سومین امام شیعیان می شتابد.

وی اضافه کرد: جوان‌های متخصص بازی سازی کشور در بزرگترین پروژه بازی کامپیوتری ایرانی-اسلامی، فرآیند تولید این بازی را به پایان رساندند تا مخاطبان این اثر ماندگار با هیجان تمام نشدنی آن همراه شوند.

مهدی جعفری جوزانی تهیه کننده بازی "سفیر عشق" نیز با اشاره به خصوصیات این بازی گفت: این یک بازی اکشن (Hack ‘n’ Slash) شمشیری سوم شخص است که با بهره‌مندی از آخرین تکنولوژی‌های روز بازی سازی دنیا، در تمامی حوزه‌ها اعم از مدلسازی، ریگ، انیمیشن و… تولید شده است.

وی افزود: سفیر عشق، تلاش دارد برای نخستین بار در یک روایت تعاملی مخاطبین گسترده بازی‌های رایانه‌ای را با فضای تاریخ اسلام از یک منظر جذاب و تأثیر گذار آشنا سازد.

جعفری خاطرنشان کرد:‌ کار تولید این بازی به اتمام رسیده و به زودی خبرهای متفاوتی درباره بازی فاخر دیگری خواهید شنید.

لازم به توضیح است موتور مورد استفاده برای توسعه این بازی رایانه‌ای Unreal Engine 4 است که یکی از قدرتمندترین ابزارهای روز دنیا و مورد استفاده بزرگترین شرکت‌های بازی‌سازی جهانی است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها