نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

18. آبان 1399 - 9:53   |   کد مطلب: 29128
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از اجراي قاطعانه طرح کاهش زنجيره انتقال بيماري کرونا خبر داد و گفت: تجمعات خطرآفرين در ملاير ممنوع است.

به گزارش ملایری‌ها؛ سرهنگ محمد باقر سلگي  اظهار کرد: با هدف جلوگيري از افزايش تردد در معابر و کمک به پيشگيري از شيوع بيشتر ويروس کرونا،محدوديت تردد در معابر  و اماکن عمومي به صورت ويژه  در دست اقدام قرار دارد.

وي با اشاره به فعاليت گشت ويژه کرونا در شهرستان بيان کرد: اين گشت به منظور جلوگيري از برپايي تجمعات بزرگ و خطرآفرين همچنين  پلمپ صنوف متخلف راه اندازي شده است.

وي گفت: در نشست هاي مختلف به روساي کلانتري‌ها و پاسگاه ها ابلاغ کرده ايم هرجائي که شهروندي  قصد برگزاري مراسمات عزاداري يا عروسي را دارد ، خودشان به بزرگان اين محافل مراجعه کنند و با مذاکره و کار ايجابي از تجمع جلوگيري کنند اگر درجايي هم کم توجهي ديده شد، ناچار هستيم با هماهنگي دادستان عمومي و انقلاب شهرستان ممانعت کنيم .

فرمانده ملاير با بيان اينکه جريمه قانوني افرادي که به تذکر هاي پليس و ازدحام در مکانهاي خاص و در معرض خطر ابتلا به ويروس کرونا نظير بهشت هاجر توجه نکنند ، 5 ميليون ريال است ، بيان کرد: از مردم عزيز شهرستان مي خواهيم دستورالعمل هاي بهداشتي را به جهت حفظ سلامتي آحاد مختلف مردم و خانواده خود حتماً رعايت کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار