نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

14. آبان 1399 - 8:33   |   کد مطلب: 29114
فرمانده سپاه ملایر گفت: اکنون باگذشت بیش از ۴دهه از عمر بابرکت انقلاب اسلامی، راهبرد نظام اسلامی برای مقاومت در برابر استکبار در عالم به پیروزی رسیده و اکنون آثار افول قدرت شیطانی آمریکا به وضوح نمایان شده است.

به گزارش ملایری ها؛  سیدجواد حسینی فرمانده سپاه ناحیه ملایر به مناسبت فرا رسیدن یوم الله سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله سیزدهم آبان ماه یادآور خشم ملت ایران از رفتار ددمنشانه حامی رژیم پهلوی بود که در رفتار استکبار ستیزانه دانشجویان پیرو خط امام(ره) متبلور شد.

تورق تاریخ دشمنی‌های آمریکا با ملت بزرگ ایران اسلامی در سالهای متمادی، به ویژه پس از پیروزی انقلاب نشان می‌دهد که رفتارهای خبیثانه و شیطان صفتانه آمریکا همواره در صدد ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی بوده که در مقابل، این رفتار پلید وشوم با بصیرت مثال زدنی ملت مقاوم ایران و رهبری‌های حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) با شکست روبرو شده است.

اکنون با گذشت بیش از ۴ دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی و برملا شدن چهره خبیث آمریکا و دشمنی‌های مکرر شیطان پلید و رژیم صهیونیستی با انقلاب اسلامی ایران، راهبرد نظام اسلامی برای مقاومت در برابر استکبار و استعمار در سرتاسر عالم به پیروزی رسیده است و اکنون آثار افول قدرت شیطانی آمریکا به وضوح نمایان گشته است.

همچون سال‌های گذشته ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دانش‌آموز و روز استکبارستیزی که در تقویم کشورمان به عنوان یوم الله نامگذاری شده است، اعلام می‌دارد که در مقابل هرگونه تهدید و زورگویی علیه ملت بزرگ ایران و نظام مقدس اسلامی تا سرحد نثار جان ایستادگی خواهیم کرد و اجازه هیچگونه تعرضی را به دشمن نخواهیم داد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار