نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

25. شهريور 1399 - 22:52   |   کد مطلب: 29003
مدیر معاونت تاکسیرانی همدان از کاهش ۹۰ درصدی ثبت‌نام سرویس مدارس در همدان خبر داد.

به گزارش ملایری‌ها؛ میلاد کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان نسبت به وضعیت سرویس‌های مدارس اظهار کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا آنچنان تاکید به ثبت‌نام سرویس‌های مدارس نداشتیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته تقریبا یک‌هزار و ۴۰۰ خودرو ساماندهی شده بودند اما امسال به ۴۰ تاکسی هم نمی‌رسد گفت: به این تعداد سرویس مدرسه نیز اطلاع داده شده که صرفا ثبت‌نام کنند و آماده باشند.

مدیر معاونت تاکسیرانی همدان با بیان اینکه این تعداد تاکسی تنها در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند و هزینه‌ای از آنها دریافت نشده که متحمل هزینه‌هایی شوند افزود: دلیل این امر این است که آموزش و پرورش اصرار داشت والدین خود اقدام به جابه‌جایی دانش آموزان کنند.

وی با تاکید به اینکه موضوع سرویس مدارس نسبت به سال‌های گذشته کم‌رنگ‌تر بوده و نسبت به دریافت سو‌ء پیشینه و... ورود نکرده‌ایم خاطرنشان کرد: امسال بیشتر خانواده‌ها فرزندان خود را جابه‌جا می‌کنند و نیازی به سرویس مدارس ندارند.

کریمی با بیان اینکه سال‌های گذشته شاید تقریبا ۴۰۰ نفر تقاضای سرویس مدارس داشتند اما امسال حتی یک مورد نیز تماس نداشتیم عنوان کرد: می‌توان گفت امسال کاهش ۹۰ درصدی سرویس مدارس را داشتیم.
انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار