فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه
نافع

24. شهريور 1399 - 23:45   |   کد مطلب: 28992
امام‌جمعه همدان با اشاره به لزوم بیان رشادت‌های رزمندگان همدانی در دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است که از این ظرفیت برای رسیدن به اهداف موجود استفاده کنیم.

به گزارش ملایری‌ها؛  آیت الله حبیب الله شعبانی عصر امروز در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس روحانیت همدان، با اشاره به تشکیل این شورا در سراسر کشور، اظهار داشت: بنا بر مصوبه‌ای که در سطح کشور مطرح شده بود، امروز این نشست برگزار شد تا اعضا با مسئولیت‌های خود آشنا شوند.

وی با تاکید بر اینکه هدف از تشکیل این شورا، ترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه خصوصا در مجموعه روحانیت است، گفت: اعضا حاضر در جلسه در مجموعه‌های خود قطعا دارای اقداماتی در زمینه ترویج فرهنگ شهادت هستند، اما ایجاد چنین نشستی به منظور جلوگیری از موازی کاری‌های احتمالی در نهادهای گوناگون است.

 

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به رشادت‌های رزمندگان همدانی، بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های استان در زمینه ترویج روحیه شهادت طلبی و ایثار تاکید و عنوان کرد: از آنجایی که در آستانه هفته دفاع مقدس حضور داریم فرصت مناسبی است که از این ظرفیت برای رسیدن به اهداف موجود استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به اهداف مورد نظر نیازمند چابکی و پویایی این شورا هستیم، مطرح کرد: افراد حاضر در جلسه به دلیل مشغله‌های کاری که دارند فرصت مطالعه و ارائه طرح‌های مختلفی را ندارند و لذا نیازمند گروهی از افراد برای ارائه طرح‌های مختلف در راستای استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود هستیم.

امام جمعه همدان افزود: از دیگر وظایف این افراد بررسی و شناسایی خلاهای موجود و بیان راه کار برای برطرف سازی آن می‌باشد.

وی با بیان اینکه با حضور این افراد در جلسات بعدی باید به‌صورت عملیاتی‌تر مشکلات را از میان برداریم، گفت: حضور و در کنار هم قرارگرفتن روحانیون فعال در نهادهای نمایندگی ادارات و نهادهای مختلف در یک نشست، علاوه بر فعالیت در حوزه ترویج فرهنگ شهادت و ایثار می‌تواند زمینه‌ساز تعاملات بیشتری نیز برای موضوعات و آسیب‌های دیگر خواهد بود./تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار