نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

15. مرداد 1399 - 23:09   |   کد مطلب: 28738
در حالی که با شکست تیم چوکای تالش در هفته بیست و چهارم لیگ ۲ سرنوشت پاس برای صعود مستقیم به دست خودش افتاد، با تزریق ۴ میلیون تومان پول به باشگاه در ۳ هفته اخیر بخشی از قرارداد بازیکنان نیز پرداخت شده است.

به گزارش ملایری‌ها؛   پس از مثبت شدن تست کرونای 10 بازیکن تیم پاس، بازی نماینده سبزپوش همدان مقابل مس شهربابک در هفته 24 گروه ب مسابقات لیگ 2 که قرار بود روز یکشنبه 12 مرداد در استادیوم امام علی سیرجان برگزار شود، لغو شد .

بازی تیم پاس و مس شهر بابک در حالی با تایید سازمان لیگ در هیاهو و اعتراض سایر تیم‌های لیگ 2 لغو شد که تا پیش از برگزاری مسابقات هفته بیست و چهارم تنها 3 بازی تا پایان مسابقات این گروه باقیمانده بود.

باخت چوکای تالش پاس را امیدوارتر کرد

با لغو بازی پاس، تیم چوکای تالش رقیب نماینده فوتبال همدان برای صعود مستقیم به لیگ برتر در مقابل رقیب خود تیم نفت و گاز گچساران تن به شکست داد، تا تیم پاس که صعود خود را به دیدار پلی‌آف لیگ 2 قطعی کرده بود، حالا بیش از پیش امیدوار باشد که با کسب امتیازات لازم، در 3 بازی پایانی به عنوان تیم نخست به صورت مستقیم به لیگ دسته اول صعود کند.

پاس با برد در 3 بازی به صورت مستقیم صعود می‌کند

تا قبل از برگزاری هفته 24 اختلاف امتیاز  تیم پاس با تیم رده اولی چوکای چالش 4 امتیاز بود و نماینده همدان برای صعود مستقیم باید 3 بازی پایانی خود را مقابل مس شهربابک ( در سیرجان)، چوکای تالش (در همدان) و سردار بوکان ( در بوکان) با پیروزی پشت سر می‌گذاشت و منتظر لغزش تیم چوکا در 2 بازی دیگر خود می‌ماند؛ اما با لغو بازی پاس و شکست تیم چوکا، تیم پاس با یک بازی کمتر 4 امتیاز اختلاف با تیم صدرنشین چوکا دارد و اگر بازی عقب افتاده خود مقابل مس شهر بابک، و نیز دو بازی باقیمانده دیگر یعنی بازی در مقابل رقیبش چوکا و نیز سردار بوکان را ببرد، دیگر چشمش به بازی‌های حریف خود نیست و می‌تواند به صورت مستقیم به لیگ دسته اول صعود کند.

مدیرعامل باشگاه پاس در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در همدان، در رابطه با آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: پس از باخت تیم چوکای تالش در هفته بیست و چهارم رقابت‌ها بخت تیم پاس برای صعود مستقیم به لیگ برتر افزایش یافته و حالا همه چیز برای صعود مستقیم در دستان ما است.

امیرعظیمی افزود: از زمانی که مجددا به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شدم سعی کردم مشکلات تیم را مرتفع کنم تا تمرکز بازیکنان و کادرفنی صرفا به مسائل فنی باشد.

وی عنوان کرد: در 3 هفته گذشته 400 میلیون تومان به تیم تزریق شده است تا میزان دریافتی بازیکنان و کادرفنی نیم به 60 درصد برسد و پاداش 2 برد اخیر و هزینه تست کرونای بازیکنان پرداخت شود. ضمن آنکه توپ و لباس نو نیز برای تیم تهیه شده است.

مدیرعامل تیم پاس با اشاره به این که با درخواست مسئولان استان از جمله دکتر حاجی بابایی و مهندس صوفی مجددا مدیریت باشگاه را در دست گرفتم گفت: حضورم در باشگاه فقط به نیت کمک به تیم شهرم است و هیچگونه نفعی از این حضور نخواهم برد.

عظیمی با بیان این که همه تلاش خود را می‌کنم که بازیکنان و کادرفنی تیم در این 3 بازی کمترین دغدغه را داشته باشند گفت: در حال حاضر بیش از هر چیز دیگر به اتحاد و همدلی نیاز داریم و با ایجاد این اتحاد و همدلی مطمئنا با موفقیت این 3 بازی را پشت سر می‌گذاریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار