نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

12. مرداد 1399 - 8:22   |   کد مطلب: 28719
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از پیش بینی یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های راه و شهرسازی شهرستان ملایر خبر داد.

به گزارش ملایری‌ها؛ داریوش حسینی بعدازظهر شنبه به همراه نماینده مردم شهرستان ملایر و رئیس و شهرسازی شهرستان ملایر از پروژه‌های بازآفرینی این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی آنها قرار گرفت.

حسینی در بازدید از پروژه‌های بازآفرینی ملایر تخصیص اعتبار برای این پروژه‌ها را نهایی کرد و در بازدید از پروژه تکمیل احداث دیوار حائل رودخانه شمس آباد ۱۰۰ میلیون تومان برای پوشش دهی این پروژه اختصاص داد و گفت: این پروژه در سال گذشته با ۳۴۰ میلیون تومان اعتبار به طول ۱۷۰ متر انجام شده و هم اکنون پوشش دهی آن توسط این اداره انجام خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان در ادامه از پارک میرفتاح شهرستان ملایر بازدید و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار برای اجرای ادامه عملیات این پروژه در راستای توانمندسازی مناطق حاشیه شهر و بافت‌های فرسوده و توسعه مناطق گردشگری و خدمت‌رسانی به اقشار کم‌درآمد اختصاص داد.

وی در بازدید از پروژه بهسازی و تأمین شبکه فاضلاب محله سرجوی ملایر نیز گفت: ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار برای اجرای ادامه عملیات این پروژه اختصاص یافته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با اشاره به وضعیت پروژه احداث مرکز بهداشتی- درمانی سرجوی ملایر نیز گفت: اجرای این پروژه به مساحت ۶۶۳ متر مربع از سال ۹۷ شروع شده و برای ادامه عملیات آن ۷۸۰ میلیون تومان تخصیص یافته است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار