نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

5. مرداد 1399 - 7:04   |   کد مطلب: 28680
مسوول واحد فراهم آوری اعضاء پیوندی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در ملایر به سه بیمار زندگی دوباره بخشید.

به گزارش ملایری‌ها؛ مجید حمیدی، مسوول واحد فراهم آوری اعضاء پیوندی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در ملایر خبر داد و اظهارداشت: گذشت و ایثار خانواده گرانقدر مرحوم طلوعی در شهرستان ملایر به سه بیمار نیازمند پیوند عضو، زندگی دوباره بخشید.

وی افزود: با رضایت کامل خانواده مرحوم حمید طلوعی ۵۲ ساله که در اثر سانحه رانندگی دچار ضایعه مرگ مغزی شده بود، کبد و دو کلیه این مرحوم به سه بیمار نیازمند پیوند زندگی دوباره بخشید.

مسوول واحد فراهم‌آوری اعضاء پیوندی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا ضمن قدردانی از این خانواده ایثارگر برای آن مرحوم علو درجات و غفران الهی و برای بازماندگان صبراز درگاه ایزد منان درخواست کرد .

حمیدی در ادامه با بیان اینکه عمل خیر و نوع دوستانه اهدای اعضاء در جهان و همچنین در ایران بدون هزینه انجام می‌شود گفت: این صرفا یک اقدام و حرکت انسان‌دوستانه است.

وی گفت: ۲۵ هزار نفر در کشور در نوبت پیوند هستند که استقبال مردم به عضویت و دریافت کارت پیوند اعضاء می‌تواند به کاهش زمان انتظار افراد نیازمند کمک کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار