نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

23. تير 1399 - 7:57   |   کد مطلب: 28627
کامران زنگنه گفت: سه تالار در شهرستان ملایر به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و برگزاری جشن عروسی پلمب شد.

کامران زنگنه، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ملایر در گفت و گو با خبرنگار ملایری‌ها با اشاره به بازرسی روزانه گشت های این اداره اظهار کرد: در راستای بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی همه روزه گشت های بازرسی در شهرستان فعال هستند.

وی افزود: روزانه ۶ گروه گشت مشترک باهکاری ادارات مختلف در شهرستان بر رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت می کنند.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ملایر با بیان اینکه ۴ گشت صبح ها و ۲ گشت بعد ازظهر فعالیت می کنند، خاطر نشان کرد: در این گشت ها ادارت مختلف، اتاق اصناف و بسیج اصناف حضور دارند.

زنگنه گفت: در این گشت ها به فراخور صنف مورد بازرسی، ادارات مربوطه نیز حضور دارند و مشاغلی که موارد بهداشتی را رعایت نکنند جریمه می شوند.

وی با اشاره به گشت های مستمر روزانه در سطح شهرستان افزود: اصناف متخلف در صورت عدم رعایت در مرحله اول جریمه و در صورت تکرار پلمب می شوند.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ملایر به پلمب سه تالار در شهرستان ملایر اشاره کرد و گفت: در گشت مشترک بازرسی صنعت معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و پلیس اماکن ۳ تالار به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و برگزاری مراسم عروسی با هماهنگی دادستان پلمب شد.

زنگنه با اشاره لزوم توجه به پروتکل های بهداشتی تاکید کرد: سلامت مردم امروز خط قرمز است و با کسانی که به موارد بهداشتی توجه نکنند برخورد می شود.

انتهای پیام/گ

دیدگاه شما

آخرین اخبار