نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

11. فروردين 1399 - 23:43   |   کد مطلب: 28094
نیروهای سپاه و بسیج استان همدان در جهت حمایت از قشر آسیب پذیر جامه، بسته های معیشتی در بین آن ها توزیع کردند.

به گزارش ملایری‌ها؛ به همت سپاه و بسیج استان در راستای کمک به قشر کم درآمد جامعه، بسته های معیشتی در بین نیازمندان استان همدان در نقاط مختلف توزیع شد.

توزیع ۱۰۰۰بسته معیشتی در بین اقشار کم در آمد شهرستان همدان

در این راستا صادق نظری، معاونت اجتماعی سپاه ناحیه همدان از پخش ۱۰۰۰ بسته معیشتی و ۲۰۰۰ بسته ضدعفونی کننده در بین خانواه های کم درآمد خبر داد و گفت: برنج، گوشت، مرغ، روغن چای و قند و شکر جزو بسته های معیشتی بوده اند و علاوه بر آن پخش ۲۰۰۰ بسته های ضدعفونی کننده شامل دستکش و مواد ضدعفونی کننده در مناطق حاشیه شهر داشته ایم.

نظری با بیان اینکه حوزه های مقاومت و پایگاه های بسیج در تمام ابعاد پیشگیری از بیماری کرونا پیش قدم بوده اند گفت: خوشبختانه با همکاری سپاه ناحیه و حوزه های مقاومت از زمان شروع بیماری تاکنون به طور روزانه پخش بسته های معیشتی را داشته ایم.

معاونت اجتماعی سپاه ناحیه از فعالیت این معاونت تا پایان بیماری خبر داد و افزود: فعالیت های روزانه و به همه مناطق انجام می شود و از حوزه های مقاومتی که در این کار جهادی فعالیت دارند تشکر می کنیم.

 

 

توزیع ۲۰۰ بسته غذایی  در بین اقشار کم درآمد شهرستان کبودراهنگ

محمود بداغی، فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ هم از اهدای ۲۰۰ بسته غذایی به قشر کم درآمد شهرستان توسط سپاه ناحیه خبر داد و گفت: با توجه به اختلال در وضعیت اقتصادی به دلیل شیوع ویروس کرونا، این اقدام جهت حمایت از اقشار ضعیف صورت گرفته است.

 

توزیع ۵۱۸ بسته غذایی در بین نیازمندان شهرستان اسدآباد

همچنبن امید علی الیاسی، فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از توزیع ۵۱۸ بسته غذایی بین نیازمندان خبر داد و اظهار کرد: این تعداد بسته غذایی به ارزش ۱۳۸ میلیون تومان به همراه بسته های بهداشتی در بین اقشار آسیب پذیر و نیازمند توزیع شده است.

 

 

 

توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی بین محرومین شهرستان رزن

داود مهدوی، فرمانده سپاه ناحیه رزن  هم از توزیع  ۲۰۰بسته معیشتی برای ایام نوروز در میان محرومین شهرستانهای رزن و درگزین خبر داد و گفت: ارزش تقریبی این بسته های تهیه شده به مقدار ۸۰۰ میلیون ریال بوده است .

فرمانده سپاه ناحیه رزن با بیان اینکه شناسایی محرومین مشمول این طرح توسط پایگاه ها و حوزه های بسیج صورت گرفته است، ادامه داد :در طول سال نیز در چند نوبت تلاش شده است تا در حد توان خدمات مختلف در قالب اردوهای جهادی به محرومین و افراد کم در آمد ارائه شود.

مهدوی ساخت مسکن محرومین توسط گروه های جهادی در شهرستان را از دیگر خدمات ارائه شده عنوان و اظهار کرد :اردوهای جهادی توسط گروه های مختلف بسیجیان در قالب ارائه بسته های بهداشتی،خدماتی و معیشتی ادامه خواهد داشت.

 

توزیع بیش از ۱۷۰ بسته غذایی بین نیازمندان شهرستان نهاوند

با حمایت سپاه و بسیج نهاوند بیش از ۱۷۰ بسته غذایی بین خانواده های نیازمند شهرستان نهاوند توزیع شد.

این بسته ها علاوه بر اقلام غذایی شامل مواد بهداشتی نیز بود که تنها در یک‌ مرحله شامل ۵۰۰ عدد ماسک و مواد شوینده برای خانواده های نیازمند بود.

بسته های غذایی شامل؛ برنج، مرغ، کنسرو، ماکارونی، رب، روغن و چای بود که توسط جهادگران تهییه و بین محرومین بسته‌بندی و توزیع شد.

همچنین در شهر گیان نیز با همکاری پایگاه بسیج ،ستاد نمازجمعه و مرکز نیکوکاری کوثر این شهر بسته های غذایی بین نیازمندان توزیع شد.

این اقلام غذایی توسط بسیجیان در بین ۱۷۲ خانواده نیازمند شهر و بخش گیان توزیع شد.

 

توزیع سبد غذایی به ارزش ۳۶۰ هزار تومان بین نیازمندان شهرستان صالح آباد

فاطمه طلایی، مسئول حوزه حضرت معصومه س شهرستان صالح آباد، در خصوص فعالیت های این حوزه در مقابله با بیماری کرونا گفت: همزمان با سال نو  چندین سبد غذایی شامل «روغن، برنج، مرغ» به ارزش ۳۶۰ هزار تومان در بین نیازمندان تهیه و توزیع شده است./عصرهمدان

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار