نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

24. اسفند 1398 - 8:55   |   کد مطلب: 28052
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از توزیع ۴ هزار عدد ماسک توسط اداره اوقاف و امور خیریه ملایر به بیمارستان امام حسین(ع) ملایر خبر داد.

به گزارش ملایری‌ها؛ پژمان جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با بیان اینکه: اداره اوقاف با توجه به شروع کرونا کمک‌های بهداشتی خود را به مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان ارائه کرده است افزود: با اخذ مجوز از محل نیت واقف مبلغ ۲۰ میلیون تومان اقلام بهداشتی به مدیریت بهداشت و درمان برای توزیع در مراکز درمانی داده شده است.

وی از توزیع ۴ هزار ماسک به بیمارستان امام حسین(ع) برای پیشگیری از بیماری کرونا خبر داد و گفت: این تعداد جدای از مبلغ کمکی به مجموعه بهداشت و درمان ملایر بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر با اشاره به وضعیت شهرستان در مقابله با ویروس کرونا گفت: در صورت اخذ مجوز باز هم این کمک‌ها ادامه خواهد داشت.

وی از توزیع ۲ هزار سبد کالای حمایتی با ارزش ۴۰۰ میلیون تومان بین خانواده‌های نیازمند شهرستان در آستانه نوروز خبر داد و افزود: این طرح در قالب «دست‌های مهربانی» و از محل نیت واقف مرحوم سیف‌الدوله انجام شد.

جعفری گفت: ۶۳۰ دست پوشاک نیز به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان از محل نیت واقف مرحوم سیف‌الدوله در بین خانواده‌های نیازمند معرفی شده از موسسات خیریه و کمیته امداد همزمان با ایام نوروز در آستانه سال نو بین خانواده‌های نیازمند معرفی شده توزیع شده است.

وی با بیان اینکه تمام بقاع متبرکه شهرستان ملایر تا اطلاع ثانوی به خاطر مقابله با شیوع کرونا بسته است گفت: ورود به آرامستان‌های شهرستان نیز  در جمعه آخر سال ممنوع  شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار