پایگاه تحلیلی خبری بهارانه
نافع
فرمانداری ویژه ملایر

8. بهمن 1398 - 8:44   |   کد مطلب: 27912
محمد عظیم خدایاری گفت: با توجه به نقش دانشگاه در جامعه با محوریت علوم قرآنی، همایش اندیشه‌های مکتب حاج قاسم برگزار می‌شود.

به گزارش ملایری‌ها؛  رئیس دانشگاه آزاد واحد ملایر در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در آمفی‌تئاتر این دانشگاه آزاد واحد ملایر، نقش دانشگاه در جامعه را بسیار اثرگذار دانست و اظهار کرد: شهادت سردار سلیمانی باعث وحدت بین دانشگاه‌های سطح شهرستان شد و مراکز آموزش عالی نقشی مهم در تبیین اندیشه‌های این سردار بزرگ ایران دارند.

وی گفت: با توجه به نقش دانشگاه با محوریت علوم قرآنی همایش اندیشه‌های مکتب حاج سردار سلیمانی برگزار می‌شود.

خدایاری افزود: ارائه مقاله در شناخت حاج قاسم و  تبیین اثرات اقدامات  این شهید در منطقه و کشور از مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش در سال آینده است.

وی به حضور گسترده مردم در مراسم تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ایران و عراق اشاره و تصریح کرد: خون شهید سلیمانی باعث ایجاد یک وحدت بزرگ در جهان اسلام و منطقه و کشورهای ایران و عراق شد که ثمرات آن را در مراسم تشییع این شهید به‌خوبی دیدیم.

رئیس دانشگاه آزاد واحد ملایر گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری بیان کردند سردار سلیمانی یک شخص نبوده بلکه یک مکتب و فرهنگ است که ثمرات آن در منطقه دیده می‌شود.

وی سردار سلیمانی را نماد مقاومت  و عزت در  برابر استکبار در منطقه دانست و افزود: عزت دنیای اسلام در برابر استعمارگران و مستبدین ثمره خون این شهید والامقام است و ثمره خون وی تا سال‌های سال ادامه‌دار است.

خدایاری گفت:  شهادت سردار سلیمانی آتشی بر دل‌های همه انداخت که زخمش همیشه باقی است و شهادت کمترین پاداش رشادت‌های این سردار بود.

وی به برگزاری مراسم‌های مختلف سردار سلیمانی در شهرستان ملایر اشاره و تصریح کرد: حضور گسترده مردم ملایر در مراسم بزرگداشت این شهید خود گواه جایگاه سردار سلیمانی در بین مردم بود.

رئیس دانشگاه آزاد واحد ملایر گفت: سردار سلیمانی سال های سال برای تأمین امنیت ایران و منطقه در جبهه مقاومت و برای حفظ و حراست از حریم اهل‌بیت و حریم ولایت تلاش کرد.

وی افزود: جلسات مختلفی در بین دانشگاه‌های شهرستان برای بزرگداشت سردار سلیمانی برگزار شد و این شهید عاملی بین وحدت مراکز آموزش عالی بود و امیدواریم این وحدت استمرار داشته باشد.

انتهای پیام/گ

دیدگاه شما

آخرین اخبار