نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

28. دى 1398 - 8:19   |   کد مطلب: 27872
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
به ازای هر ۱۲ هزار نفر یک سمن در ملایر فعالیت می‌کند
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: شهرستان ملایر با توجه به جمعیت کنونی آن به ازای هر ۱۲ هزار نفر جمعیت، یک سمن جوانان دارد که باید با اولویت هر روستا یک سمن، در این حوزه فعالیتی نو را آغاز کنند.

به گزارش ملایری‌ها؛ محسن جهانشیر  در نشست هم اندیشی که با هدف گسترش و پیشرفت سازمان های مردم نهاد ملایر برگزار شد، افزود: تلاش برای رفع مسائل و مشکلات پیش روی جوانان امری مهم است و در این راستا باید از جوانان خلاق، نخبه و پویا در امور مربوط به خودشان استفاده کرد.

وی تصریح کرد: اعتماد و اطمینان کردن به جوانان انقلابی، نخبه، خلاق و پویا که در را آبادانی کشور و استان و شهر خود قدم برمی دارد، راهی مطمئن برای رفع پاره از مشکلات آنها در جامعه به شمار می رود.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان نیز بیان کرد: جوانان برای ورود مدیران به عرصه "جوان باوری" باید با فعالیت های برنامه ریزی شده، مطالبه گر باشند و برای رسیدن به نقطه مطلوب باید عزم و اراده ای قوی داشته باشند و خود را ثابت کنند.

محرم روزبه رفع مشکلات جوانان را اولویت کار اداره کل و امور جوانان دانست و گفت: دغدغه فکری امروز ما، جوانان و رفع مشکلات آنهاست و باید با تشکیل کارگروه ها و جلسات متعدد و همفکری با هم و جامه عمل پوشاندن به مصوبات آنها و ارائه گزارشات دقیق و مطلوب این مشکلات را به حداقل خود برسانیم.

وی اظهار کرد: بازدهی و بازخورد کارگروهی بهتر از کار فردی است و این سازمان ها باید با همفکری هم و کار تیمی خود نسبت به ارائه طرح ها و فعالیت های نو در زمینه های اشتغالزایی برای جوانان، ازدواج آسان و ... اقدام کنند.

روزبه با بیان اینکه کلیه مکاتبات سازمان های مردم نهاد در مورد فعالیت های آنها با ادارات و دستگاه های اجرایی مرتبط با امور جوانان انجام می شود، ادامه داد: مسئولان سمن های ملایر باید در زمینه اخذ شناسه ملی سمن خود و امضای اساسنامه های مورد نظر در اسرع وقت اقدام و طرح های خود را همراه با مستندات لازم به واحد امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ارائه دهند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان ملایر نیز گزارشی از عملکرد سازمان های مردم نهاد شهرستان و ستاد اجرایی در زمینه های فرهنگی، آموزشی و ... ارائه و مسائل و مشکلات سمن ها را مطرح کرد.

جمال لطیفی تلاش مضاعف مؤسسان و دبیران سازمان های مردم نهاد را در راه رسیدن به اهداف متعال خود در زمینه های گوناگون خواستار شد و همکاری کامل خود را با این سازمان ها اعلام کرد.

در خلال این جلسه از سوی سمن یاوران زندگی نو، از خانم اسماعیلی، بانوی خیّر ملایری که تاکنون ۷۰ دست لباس عروس به نوعروسان نیازمند اهدا کرده، با اعطای تندیس تجلیل و تقدیر به عمل آمد./ایسنا

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار