نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

21. آذر 1398 - 9:28   |   کد مطلب: 27726
به دنبال اهانت و نشر مطالب توهین آمیز به ارکان نظام در کانال حزب اعتماد ملی، دادستان استان همدان در اقدامی انقلابی گفت: با مدیر این کانال تلگرامی طبق قانون قاطعانه برخورد می شود.

به گزارش ملایری‌ها؛ مطلب متوهم گونه ابوالفضل قدیانی عضو سازمان موسوم به مجاهدین انقلاب اسلامی در سایت متعلق به جریان فتنه ۸۸ و در ارگان حزب اعتماد ملی همدان منتشر شد.

مطلب منتشر شده از سوی اعتماد ملی، عاملی برای بی اعتمادی ملی است، چرا که آنان با تهمت، افترا و نشر اکاذیب نسبت به ارکان نظام، از پاسخگویی به افکار عمومی در برابر ناکارآمدی های مکرر خود فرار می کنند و هم برای ایجاد تشکیک در صحت مراحل انتخابات، زمینه چینی می کنند.

با توجه به این موضوع گفت و گویی با دادستان استان داشتیم که در ادامه خواهید خواند.

«حسن خانجانی» در گفت و گو با خبرنگار  عصر همدان، با اشاره به اینکه از ماجرای انتشار متن توهین آمیز و پر از اهانت در کانال تلگرامی ارگان حزب اعتماد ملی مطلع است، گفت: بدون تردید قاطعانه با مدیر این کانال به دلیل انتشار مطلبی مبنی بر تهمت و افترا به ارکان و اصول نظام، مطابق با قانون، قاطعانه برخورد می شود.

وی اظهار کرد: در حال حاضر این فرد متهم است و پس از شنیده اظهارات او، دادستانی به عنوان مدعی العموم، روند پیگیری پرونده را تا رسیدن به نتیجه دنبال می کند و رسانه ها را نیز در جریان قرار می گذارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار