نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

19. آذر 1398 - 10:19   |   کد مطلب: 27717
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير " همدان" از کشف 10 کيلو گرم هروئين و دستگيري باند توزيع مواد مخدر صنعتي در شهرستان ملاير خبر داد.

 به گزارش ملایری‌ها؛  سرهنگ پاسدار "محمد باقر سلگي " با اعلام اين خبر ، افزود: مأموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان ملاير در راستاي شناسائي و دستگيري توزيع کنندگان و قاچاقچيان مواد مخدر صنعتي از فعاليت يک باند سه نفره در امر قاچاق مواد مخدر  از نوع هروئين مطلع مي شوند که در صدد انتقال يک محموله سنگين هروئين  از استان تهران به شهرستان ملاير بودند . وي در تشريح اين خبر ، افزود : بلافاصله اين موضوع در دستور کار پليس ملاير قرار گرفت وپس اخذ مجوزهاي لازم قضايي ، اکيپهاي عملياتي در نقاط از پيش تعيين شده مستقر  و طي يک عمليات مشترک و ضربتي  با همکاري پليس مبارزه با مواد مخدر استان  همدان ، خودروي کاميون باري حامل مواد مخدر توقيف و تعداد دو نفر سوداگر مرگ در اين ارتباط دستگير شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير در ادامه افزود : مامورين پس از بازرسي از اين کاميون ، مقدار 9 کيلو نهصد و شصت گرم مواد مخدر از نوع هروئين را کشف نمودند  که در مجموع در اين عمليات سه نفر دستگير و جهت سير مراحل قانوني با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضايي شدند.
سرهنگ پاسدار سلگي در خاتمه سخنان خود ضمن تقدير از مشارکت فعال و داوطلبانه اقشار مختلف مردم  در همکاري با پليس ملاير در مبارزه با اين بلاي خانمانسوز و طاعون قرن ، افزود:  خطرات مواد مخدر بر روي نسل جوان و جامعه جبران ناپذير و مرگ آور است و شهروندان فرهيخته ملايري مي توانند در صورت کسب خبر از هر گونه فعاليت سوداگران مرگ ،  مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار