نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

30. آبان 1398 - 8:34   |   کد مطلب: 27649
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از فوت پنج نفر بر اثر گازگرفتگی در هفت ماهه امسال خبر داد و گفت: طی این مدت پنج نفر براثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش ۶۰ درصدی دارد.

به گزارش ملایری‌ها؛ ارتین کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه روز گذشته یک زن ۵۷ ساله همدانی بر اثر گازگرفتگی فوت کرد، توضیح داد: این زن ۵۷ ساله برای خشک شدن رنگ دیوارهای منزل خود اجاق گاز را روشن کرده و به حمام می‌رود که به علت تولید گاز مونوکسیدکربن در محیط دچار گازگرفتگی می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین در هفته گذشته مردی ۴۴ ساله به علت اینکه آبگرمکن در حمام نصب و تولید گاز مونوکسیدکربن کرده بوده، دچار گازگرفتی شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان با بیان اینکه در سال گذشته ۲۱ نفر بر اثر گازگرفتگی جان باختند، افزود: سال گذشته شش زن و ۱۵ مرد بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اینکه در هفت ماهه سال گذشته هشت نفر براثر گازگرفتگی جان باختند، گفت: در هفت ماهه امسال سه زن و دو مرد در مجموع  پنج نفر در اثر گازگرفتگی فوت کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۰ درصد کاهش داشته است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها