نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

12. آبان 1398 - 8:41   |   کد مطلب: 27552
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: طی تماس تلفنی یکی از ‏شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر بروز آتش سوزی در یکی از منازل مسکونی در ‏روستای داویجان، یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل حادثه ‏اعزام شد.‏

به گزارش ملایری‌ها؛ حسین روستایی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: مأموران به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی اقدام به قطع برق و سیستم گاز کردند و کانون حریق که در آشپزخانه رخ داده بود با حاضر شدن سریع و به موقع آتش نشانان اطفا و مانع نفوذ آتش به دیگر اتاق های مجاور شد.

وی با بیان اینکه در این زمینه خساراتی به وسایل آشپزخانه وارده شد اما کسی صدمه ندید، ادامه داد: علت وقوع حادثه توسط کارشناسان سازمان در دست بررسی کارشناسی است.

روستایی به بروز حریق در یکی از مکان های تجاری در مرکز شهر اشاره کرد و گفت: به محض اطلاع به سرعت یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل اعزام شد.

سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر گفت: این حریق در کارواش خودرو اتفاق افتاده بود که آتش نشانان ابتدا نسبت به قطع کنتور برق و گاز اقدام کردند سپس با استفاده از دو حلقه شیلنگ یک و یک دوم اینچ با آب تحت فشار، آتش اطفا شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه به کسی صدمه جانی وارد نشد، اظهار کرد: با توجه به گسترش آتش و حجم زیاد آن از مرکز تقاضای نیروی کمکی شده که به محض رسیدن با تلاش یکدیگر موفق شدند حریق را به صورت کامل مهار و اطفا کنند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار