نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

13. مهر 1398 - 8:24   |   کد مطلب: 27493
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در سهمیه سال ۹۸ یک مثقال قیر به هیچ ارگانی داده نشده است.

به گزارش ملایری‌ها به نقل از ایسنا؛ محمد کاظمی در شورای برنامه ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه یکی از مباحث مهم در حوزه عمران و توسعه روستاها تامین قیر است، افزود: وزارت نفت باید ۴ میلیون تن قیر تصویب شده را در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار دهد و بانک ها باید همراهی و صمیمیت خود را در زمینه پرداخت تسهیلات بانکی تقویت کنند.

کاظمی با بیان اینکه در هر یک از ۲۰۰ روستای ملایر باهمت فرماندار این شهرستان شغل پایدار ایجاد شده است، اضافه کرد:مبل منبت ملایر نیازمند تامین اعتبار است و بانک ها و وزارت خانه کار  و رفاه اجتماعی باید به طور جدی برای تامین این اعتبار ورود پیدا کنند.

وی با بیان اینکه افراد تحت پوشش تامین اجتماعی در تامین دارو با مشکلات فراوانی مواجه هستند، گفت: اغلب افرادی که تحت پوشش تامین اجتماعی کارگرها هستند و مشکلات موجود در حوزه درمانی باید به سرعت رفع شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی همدان نیز گفت:مجموعه مدیریت استان همدان بسیار هماهنگ و همسو در جهت کارآمدی و رفع مشکلات مردم است و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد تا کارآمدی افزایش پیداکند.

حمیدرضا حاجی بابایی با تاکید برحضور فعال وزارتخانه ها در همدان افزود:منطقه ویژه اقتصادی فامنین تنها منطقه ویژه این شهرستان نیست بلکه بر همدان نیز تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه از سرمایه کلان سازمان تامین اجتماعی به خوبی در استان استفاده نشده است، عنوان کرد:سامانه ایجاد گاوداری سنتی در منطقه فامنین که جزو مناطق محروم همدان است، باز شده و اکنون پرونده های این طرح در بانک ها است.

حاجی بابایی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح گاوداری سنتی سروسامان دادن وضع معیشت ۲ هزار خانوار فامنینی است،اظهار کرد:تسهیلات ایجاد گاوداری به تعویق افتاده است و باید فضایی را آماده کنیم تا نارضایتی ها رفع شود.

وی در پایان اقدامات اجرایی در همدان را خوب و تاثیرگذار دانست وگفت:فضای عمومی جامعه نسبت به اشتغال خوب است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار