نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

2. مهر 1398 - 13:11   |   کد مطلب: 27454
فرمانده سپاه انصارالحسین همدان گفت: در پیشبرد اهداف گام دوم انقلاب باید از این ظرفیت جوان انقلابی استفاده کرد و برداشتن گام دوم انقلاب با نیروی جوان انقلابی و کارآمد ممکن است.

به گزارش ملایری‌ها؛ سردار مظاهر مجیدی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان ملایر در گروه مهندسی 43 امام علی(ع) ملایر با اشاره به مهم‌ترین نتایج دفاع مقدس اظهار داشت: وقتی دفاع مقدس دشمن تهاجم را شروع کرد و مردم پای‌کار آمدند به همه از جان‌مایه گذاشتند.

وی بازخوانی دفاع مقدس را برای بقای نظام مفید دانست و گفت: ما برنامه‌های هفته دفاع مقدس را برگزار کرده و یک هفته در سال را به این نام نام‌گذاری کرده  و می‌خواهیم بگوییم آن چیزی که می‌تواند انقلاب ما را تضمین کند همین دستاوردهای و نتایجی است که از دفاع مقدس گرفته‌ایم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان یکی از شاخصه‌های اصلی دفاع مقدس را صرف شعار "ما می‌توانیم" عنوان کرد و گفت: امروز نیز برای حل مشکلات کشور باید از همین شعار استفاده کنیم.

وی افزود: پس از دوران دفاع مقدس در هر مکانی  که تفکر دفاع مقدس و مدیریت جهادی و شعار ما می‌توانیم در نظر گرفته شد ما در آن زمینه موفق بودیم و در جهان حرف بر ای گفتن داریم.

سردار مجیدی  گفت:  کسانی که نگاهشان به غرب است بدانند که سخت در اشتباه هستند و ما باید به فطرت  اصلی خودمان بازگردیم.

وی تکیه‌بر جوانان را یکدیگر از شاخصه‌های دوران دفاع مقدس دانست و بیان کرد: ما باید از دفاع مقدس درس بگیریم در این دوران جوانان 15 تا 25 ساله 90 درصد شهدا و رزمندگان بودند و امروز نیز با تکیه جوانی که شعار ما می‌توانیم را صرف می‌کند کشور را پیش ببریم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) دشمن‌شناسی و بصیرت را از دیگر شاخصه‌های دوران دفاع مقدس عنوان ئ تأکید کرد:  در دوران دفاع مقدس همه یکپارچه بصیرت داشته و دشمن اصلی و فرا منطقه‌ای را شناختند و این بصیرت برای ما کارگشا است و باید همه به این برسیم که استکبار جهانی برای ما دلسوزی نخواهد کرد.

وی برجام را یکی از موارد مهم در چشمداشت به دشمنان و استکبار عنوان کرد و گفت: تجربه برجام را به‌خوبی دیدیم و درک کردیم که استکبار از در دوستی به ما وارد نخواهد شد.

سردار مجیدی با اشاره به سخنان سید حسن نصرالله در ده اول محرم بیان کرد: وی در سخنان خود  فرمانده خیمه‌گاه امروز اسلام را مقام معظم رهبری دانست و عنوان کرد که ما مثل یاران امام حسین(ع)ا گر هزار بار  قطعه‌قطعه شویم نمی‌گذاریم امام  و رهبر ما در مقابل اسراییل  تنها بماند و این همان بصیرت و درس دفاع مقدس است.

وی یکپارچگی مسئولین و مردم درس و شاخصه دیگر از دوران دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: اگر در دوران جنگ تحمیلی مردم نبودند دفاع مقدس راه گشا نبود و مردم از مال و جانشان گذشتند و پای‌کار آمدند و صحنه جنگ  تغییر پیدا کرد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) تأکید کرد: بازخوانی دوران دفاع مقدس باید برای انقلاب ما درس باشد و از آموزه‌های دفاع مقدس امروز برای بقای نظام اسلامی استفاده کنیم.

وی با اشاره به حمایت‌های همه‌جانبه استکبار از عربستان بیان کرد: تمام هم‌وغم استکبار استفاده از گاو شیرده عربستان است در چنین زمانی که این کشور پشتیبانی مطلق را  دارد یک گروه یمنی موفق شد ضربه‌ای مهلک به آن‌ها بزنند.

سردار مجیدی تکیه‌بر توان داخلی و صرف شعار ما می‌توانیم را مهم‌ترین پیام این گروه یمنی دانست و بیان کرد:  سامانه‌های آمریکایی در مقابل پهپادهای دست‌ساز یمنی فرومی‌ریزد و این پیروزی در مقابل استکبار جهانی است.

انتهای پیام/گ

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار