پایگاه تحلیلی خبری بهارانه
نافع
فرمانداری ویژه ملایر

10. شهريور 1398 - 9:21   |   کد مطلب: 27311
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، واژگونی بیل مکانیکی در حال خاکبرداری در یکی از محله‌های درون شهر اطلاع داده شد.

به گزارش ملایری‌ها؛  حسین روستائی در گفت‌وگو با ایسنا، در این رابطه اظهارکرد: به محض اطلاع سریعاً یک دستگاه خودروی سنگین امداد نجات همراه امدادگران سازمان با تجهیزات کامل به محل اعلام شده حرکت کرد و آتش نشانان به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی ابتدا افراد تجمع شده در محل فوق را از محل دور کردند.

وی اظهارکرد: در این حادثه به دلیل واژگونی خودرو و ریخته شدن خاک به روی آن راننده بیل مکانیکی فوت کرده بود که مأموران در همین رابطه با استفاده از بیل نسبت به بیرون آوردن شخص راننده اقدام کردند و با هماهنگی با نیروهای۱۱۵  شخص فوتی را به سرد خانه بهشت هاجر انتقال دادند.

سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر در ادامه در مورد عملکرد هفته اول شهریور، خاطرنشا کرد: در هفته گذشته سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر طی عملیات گوناگونی که در ساعات های مختلف توسط همشهریان به سامانه ۱۲۵سازمان آتش نشانی داشته اند، 2 مورد حریق خودرو را اطفا کرد.

روستائی به اطفای 5 مورد حریق مزرعه و خرمن، اطفای 12 مورد علف های هرز و رهایی 4 مورد فرد محبوس سده در پشت درب بسته، اشاره و اظهارکرد:5 مورد حفاظت ایمنی، 2 مورد مانور و اطفای 5 مورد حریق در کارگاه های مختلف را داشتیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار