نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

2. تير 1398 - 22:52   |   کد مطلب: 26960
معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: بازرسی از بازار، اصناف و دستگاه های اجرایی این شهرستان توسط بازرسان افتخاری به جد در دستور کار است و روند فعالیت آنها ارزیابی می شود.

به گزارش ملایری‌ها، قدرت الله ولدی روز یکشنبه در جمع اعضای مجمع عالی بسیج شهرستان ملایر بیان کرد: علاوه بر بازرسان اصناف ۲۰ تن از شورای هیأت اندیشه ورزان جوان به عنوان بازرسان افتخاری انتخاب شده اند تا در سطح دستگاه‌های اجرایی و اصناف ورود کنند.

وی افزود: برای این بازرسان افتخاری کارت صادر می‌شود و حکم آنان برای ما ملاک عمل است و پس از ارائه گزارش‌ها، تجزیه، تحلیل و اقدام می‌کنیم.

فرماندار ویژه ملایر ضمن تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات مجمع عالی بسیج شهرستان تاکید کرد: در هر کارگروهی به هر نتیجه‌ای رسیدید، به ما اعلام کنید تا مورد استفاده قرار دهیم.

ولدی همچنین از اعضای مجمع عالی بسیج شهرستان خواست: هر کجا طرح آماده‌ای داشتید، ارائه دهید تا از آن استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه حرف و عمل مجموعه شهرستان یکی است ادامه داد: همه باید در راستای آرمان های شهدا، تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، خدمت رسانی به مردم و اجرای سیاست‌های دولت و نظام حرکت کنیم.

معاون استاندار همدان تاکید کرد: تمامی جریان‌ها و گروه‌های سیاسی در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و خدمت به مردم هستند و در اینکه نظام و دولت به مردم خدمت می‌کند، هیچ تردیدی نیست.

ولدی با بیان اینکه همه ما بدنه این نظام هستیم گفت: اگر امروز مردم از دستگاه‌های اجرایی گلایه مند هستند به دلیل توجه نکردن به خون شهدا، ایثار و شهادت، پاسخگو نبودن، پیگیری نکردن درخواست‌ها و مطالبات مردم و برخورد نامناسب با ارباب رجوع است.

وی با اشاره به اینکه از هفته گذشته حضور در اصناف، محله‌ها و مساجد را آغاز کرده ایم گفت: نیت ما خدمت به مردم است و جز این به مسائل دیگر نه اجازه ورود می‌دهیم و نه می‌پذیریم.

فرماندار ویژه ملایر اظهار داشت: در زمینه اقتصاد مقاومتی شاخصه‌هایی تعریف کرده ایم که بر اساس اسناد بالادستی باید حرکت کنیم و بسیج سازندگی می‌تواند به ما در این زمینه کمک کند.

ولدی ادامه داد: نمی‌پذیرم که حتی یک دستگاه اجرایی در این شهرستان بدون برنامه باشد و طرح‌های در دست اجرا نیز در قالب زمانبندی به اتمام برسد.

وی افزود: با تلاش بخشداران و معاونان فرمانداری به عنوان معین بخش‌ها، مشکلات را تا سطح مدیر استانی دنبال می‌کنیم.

معاون استاندار همدان با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش سیاسی مورد پذیرش ما نیست بیان کرد: با توجه به در پیش رو بودن انتخابات قانون مندی، امانتداری، مشارکت حداکثری و بی طرفی کامل طبق سیاست وزارت کشور چهار اصل و محور است که باید رعایت شود.

ولدی اضافه کرد: مدیران دستگاه ها برای اجرای برخی اقدامات محدودیت هایی دارند که نمی توانند ورود کنند، اما نیروی بسیج می تواند گره گشا و راهگشا باشد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار