نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

4. ارديبهشت 1398 - 22:15   |   کد مطلب: 26622
معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان به منظور ارایه خدمات بهتر و سریع تر به مراجعان و رسیدن به اهداف سازمانی، باید نسبت به آشنایی حقوق و تکالیف شهروندان اقدام کنند.

به گزارش ملایری‌ها به نقل از ایرنا؛ باب الله فتحی روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی با مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان ملایر افزود: آشنایی دقیق شهروندان از حقوق و تکالیف خود مهمترین موضوعی است که می تواند مدیران را در رسیدن به اهداف و برنامه هایشان یاری کند.
وی خاطرنشان کرد: چنانچه مراجعان به دستگاه های اجرایی و سازمان ها به تکلیف و حقوق خود آشنا نباشند، مسایل، مشکلات و کاستی هایی به وجود می آید.
فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه دولت تدبیر و امید نسبت به این امر اهتمام ویژه دارد ادامه داد: نمونه بارز آن تدوین منشور حقوق شهروندی است که باید مورد توجه تمامی دستگاه ها و بویژه روابط عمومی ها قرار گیرد.
فتحی با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها می توانند در زمینه آموزش و آشنایی حقوق و تکالیف شهروندان گام های مهمی بردارند گفت: چنانچه این وظیفه خود را در راستای تحقق حقوق شهروندان انجام دهند، بهتر می توانند به اهداف سازمانی خود برسند.
وی خطاب به مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی این شهرستان تاکید کرد: برنامه ها و مسئولیت های دستگاه اجرایی خود را به مردم ارایه دهید و اطلاع رسانی های لازم را در این زمینه به عمل آورید.
معاون استاندار همدان خواستار تدوین و ارایه برنامه یک ساله دستگاه های اجرایی این شهرستان توسط روابط عمومی ها شد و افزود: در انجام وظایف خود سرعت، دقت و کیفیت را مد نظر قرار دهید و با رسانه ها تعامل بیشتری داشته باشید.
فتحی تاکید کرد: با توجه به اینکه در بسیاری از سازمان ها و دستگاه های اجرایی چارت روابط عمومی تعریف نشده و روابط عمومی ها چندین وظیفه را به صورت همزمان انجام می دهند، باید ارایه خدمات به مردم به بهترین نحو انجام شود.
وی با تاکید بر اینکه دغدغه ما تقویت جایگاه روابط عمومی ها است گفت: دستگاه های اجرایی متناسب با چارت سازمانی نیرو جذب می کنند و در بسیاری از موارد با محدودیت های سازمان ها مواجه هستیم.
فرماندار ویژه ملایر همچنین با اشاره به بارندگی ها و بروز سیلاب در فروردین امسال، از خدمات مدیران دستگاه های اجرایی و تلاش های روابط عمومی ها بویژه روابط عموی فرمانداری ملایر در این زمینه تقدیر کرد.
به گزارش ایرنا، در این نشست تعدادی از مدیران روابط عمومی های دستگاه های اجرایی ملایر نظرها، پیشنهادها و انتقادهای خود را در این حوزه مطرح کردند.
همچنین «محمدرضا قزوینی» مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد ملایر، «سعید ثقه ای» مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق ملایر، «محمدرضا طالبیان» مدیر روابط عمومی شهرداری ملایر، «زهرا برخورداری» روابط عمومی شورای شهرستان و «غلامرضا چگینی» مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر به ترتیب با کسب بیشترین آراء به عنوان هیات رییسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی شهرستان ملایر انتخاب شدند.
«عباس ونایی» روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر و «جواد عزیزی» روابط عمومی ستاد اقامه نماز این شهرستان نیز به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار