نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

25. فروردين 1398 - 19:48   |   کد مطلب: 26572
رییس پلیس راه استان همدان گفت: جاده همدان - ملایر حادثه خیزترین جاده این استان در سال گذشته بود که ضرورت توجه به هشدارهای پلیسی و ایمن سازی این جاده را بیشتر می کند.

به گزارش ملایری‌ها؛ سرهنگ رضا عزیزی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: 2 هزار و 500 فقره سانحه جاده ای سال گذشته در محورهای برون شهری این استان رخ داد که هفت درصد این سوانح در جاده همدان - ملایر و 6 درصد آن در مسیر همدان - اسدآباد بود.
وی اضافه کرد: این در حالیست که محور همدان - کرمانشاه دارای پیچ ها و گردنه سخت گذر است در حالیکه این شرایط در جاده کفی همدان - ملایر حاکم نیست.
رییس پلیس راه استان همدان گفت: سال گذشته 175 سانحه در جاده قدیم همدان ملایر به طول 75 کیلومتر رخ داد که علت آن را می توان نبود استانداردهای لازم از جمله پیچ های خطرناک و شیب عرضی و طولی غیراستاندارد دانست.
سرهنگ عزیزی افزود: همچنین تردد با سرعت غیرمجاز بر شدت سوانح جاده ای جلو به پهلو، پهلو به پهلو و جلو به عقب در دوربرگردان های جاده همدان- ملایر افزوده است.
سرهنگ عزیزی بیان کرد: جاده جدید همدان - ملایر نیز دارای اختلاف ارتفاع زیادی است و در صورت خروج خودرو شاهد واژگونی وسیله نقلیه خواهیم بود.
وی از رانندگان خواست فریب کفی و مسطح بودن این مسیر خطرناک را نخوردند و برای در امان ماندن از سوانح رانندگی با سرعت مطمئنه تردد کنند.
این مقام انتظامی همدان اظهار داشت: ساعت پنج صبح امروز یک مورد سانحه واژگونی پژو 405 در محور ملایر به سمت اراک رخ داد.
وی اضافه کرد: این سانحه به علت خواب آلودگی راننده رخ داد که منجر به مصدومیت سه تن از سرنشینان این خودرو شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار