نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

21. فروردين 1398 - 9:10   |   کد مطلب: 26552
نماینده مردم بروجرد در مجلس از سازمان برنامه و بودجه به دلیل تعیین تکلیف راه آهن درود- بروجرد- ملایر تشکر کرد.

به گزارش ملایری‌ها به نقل از فارس؛ عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود رد صحن علنی با بیان اینکه معرفی سپاه به عنوان تروریست هدیه ای از طرف آمریکا به نتانیاهو بود، اما این لقمه گلوگیر خواهد شد، گفت: حرکت امروز نمایندگان مجلس نشان از جایگاه سپاه در میان مردم و مقبول بودن آن ها دارد و البته خونی جدید در رگ های انقلاب تزریق شد. 

وی افزود: رئیس مجلس و معاون اول رئیس جمهور و چند تن از وزرا در پی سیل اخیر به استان لرستان آمدند اما مردم مطالباتی در حوزه سدسازی دارند لذا باید جلسه ای مجزا توسط رئیس مجلس، معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو با هدف دنبال کردن این مطالبات برگزار شود.

نماینده بروجرد در مجلس تصریح کرد: تکمیل سد آبسرده و گله رود جزء مطالبات جدی مردم استان لرستان است که باید رقم قابل توجهی برای تکمیل آن ها اختصاص داده شود. سد کُلان جزء حوزه آبریز بروجرد است اما در شهرستان ملایر احداث شده و به دلیل سوءاستفاده از بی توجهی مسئولان حقآبه کشاورزان بروجرد تخصیص داده نمی شود لذا باید حقآبه کشاورزان محتاج آب تخصیص داده شود.

گودرزی همچنین از سازمان برنامه و بودجه به دلیل تصویب ماده 23 قدردانی کرد و گفت: تصویب این ماده سبب شد تکلیف راه آهن درود- بروجرد- ملایر مشخص شود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار