نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

23. اسفند 1397 - 20:19   |   کد مطلب: 26491
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی ملایر خبر داد
اطفاء 485 مورد حریق در ملایر
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از انجام 485 مورد اطفاء حریق در ملایر در سال جاری خبر داد و گفت: نیروهای آتش‌نشانی ملایربرای چهارشنبه آخر سال آمادگی کامل دارند.

به گزارش ملایری‌ها؛ وحید جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر اظهار کرد: در 11 ماهه امسال در ملایر 485 مورد اطفاء حریق در ملایر انجام شد که از این تعداد 163 مورد حریق بزرگ درون‌شهری و برون‌شهری و 322 مورد عملیات اطفای حریق جزئی درون‌شهری و برون‌شهری بوده است.

وی تعداد عملیات امداد و نجات را نیز در 11 ماهه امسال توسط آتش‌نشانی ملایر 262  مورد برشمرد و گفت: در این مدت 17 مورد آبکشی و آبرسانی نیز توسط نیروهای این سازمان در ملایر انجام شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر تعداد اعزام نیروها به منظور تامین امنیت در مناسبت‌های مختلف را نیز 75 مورد دانست و تصریح کرد: 68 مورد انجام تست فایرباکس و تجهیزات ایمنی ساختمان و صدور گواهی نیز در 11 ماهه امسال 16 مورد بوده است.

جوادی تعداد بازدیدهای صورت گرفته از اماکن مختلف تجاری را نیز در 11 ماهه امسال یک‌هزار و 970 مورد برشمرد و گفت: 26 مورد مأموریت آزمایشی و برگزاری کلاس‌های آموزشی برای ارتقای توان پرسنل 26 مورد و کارشناسی حریق 25 مورد بوده است.

وی گفت: طی 11 ماهه امسال نیز برای 8 هزار و 150 نفر از اقشار مختلف نیز کلاس‌های مختلف آموزشی برگزار شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ملایر در ادامه با اشاره به آماده‌باش نیروهای آتش‌نشانی ملایر برای چهارشنبه آخر سال گفت: برای چهارشنبه آخر سال 5 هزار بروشور در بین شهروندان توزیع می‌شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی ملایر از پخش کلیپ آموزشی، پیام‌ها و تصاویر تأثیرگذار در مورد خطرات چهارشنبه آخر سال از تلویزیون شهری ملایر را از دیگر برنامه‌ها دانست و افزود: با حضور خانواده‌ها و جوانان و جوانان کمپین «نه به چهارشنبه سوری» در محل پارک چمران راه‌اندازی و آموزش‌های لازم نیز به شهروندان ارائه خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی ملایر از همکاری و تعامل نیروی انتظامی با آتش نشانی در چهارشنبه آخر سال خبر داد و افزود: با حضور کارشناسان نیروی انتظامی و سازمان آتش نشانی در مدارس نکات مهم ایمنی به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود.

انتهای ییام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار