نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

27. بهمن 1397 - 21:16   |   کد مطلب: 26401
مدیر آموزش و پرورش ملایر خبر داد
راه‌اندازی «اتاق بازی» در مدارس ملایر
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر از راه‌اندازی «اتاق بازی» در مدارس اين شهرستان خبر داد.

به گزارش ملایری‌ها؛  هادی سلگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر اظهار کرد: با توجه به سیاست‌گذاری آموزشی وزارت آموزش و پرورش امسال در مدارس ملایر برای راه‌ اندازی «اتاق بازی» در مدارس این برنامه نیز در دستور کار آموزش و پرورش ملایر قرار گرفت.

وی گفت: در دهه مبارک فجر یک «اتاق بازی» با هدف ایجاد شادی و آموزش مفاهیم درسی و ریاضی در حیطه بازی در مدرسه شاهد حاج طوسی افتتاح شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر تصریح کرد: در این راستا امسال در مدارس ملایر 10 اتاق بازی با هدف یادگیری مطالب آموزشی برای دانش‌آموزان ابتدایی راه‌اندازی می‌شود.

وی از برگزاری «جشن ستارگان» برای رتبه‌های زیر 3 هزار کنکور خبر داد و گفت: طی سال‌های اخیر این جشن با هدف تشویق دانش‌آموزان  و در راستای تقدیر از دانش‌آموزان موفق در کنکور توسط آموزش و پرورش برگزار شده است.

سلگی با اشاره به موفقیت‌های مدارس ملایر در سال جاری در حوزه‌های مختلف تصریح کرد: امسال دبیرستان نمونه ابونصر فارابی رتبه برتر کشوری، هنرستان دهخدا رتبه استانی و چهار دبیرستان موفق به کسب رتبه دوستاره شهرستانی در برنامه تعالی مدیریت شدند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه «تعالی مدیریت» دنبال این است که مدیران را توانمند کند تا در راستای برنامه محور شدن حرکت کنند.

وی با توجه به اهمیت کیفیت آموزشی یادآور شد: هرچه دوره‌های آموزشی و کیفیت‌بخشی بیشتری برای فرهنگیان برگزار شود قطعا کیفیت آموزشی در مدارس بالاتر خواهد رفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار