فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه
نافع

20. بهمن 1397 - 18:18   |   کد مطلب: 26365
امام جمعه ملایر گفت: دشمنان دنبال این هستند با گرانی‌ها و تحریم‌ها سربازان صدیق و مردم را از انقلاب دور کنند و علیه رهبر و انقلاب بشورانند و ما باید مواظب باشیم و ولایت را تنها نگذاریم.

به گزارش ملایری‌ها؛ حجت‌الاسلام و المسلمین محمدباقر برقراری ظهر امروز در مراسم عزاداری حضرت فاطمه الزهرا(س) در مسجد جامع ملایر با تسلیت فرا رسیدن شهادت این بانوی گرامی اظهار داشت: یکی از درس‌های بزرگی که حضرت فاطمه الزهرا (س) پس از رحلت حضرت رسول به ما داد مبارزه با دشمنان اسلام است.

وی افزود: این بانوی گرامی روی دیگر دشمنان داخلی را به همه نمایان کرد و چهره واقعی آنان را برملا ساخت و  23 سال اقدامات پشت پرده آنان به همه نشان داده شد.

امام جمعه ملایر بیان کرد: بعد از شهادت حضرت فاطمه(س) دشمنی دشمنان تمام نشد و تا غیبت حضرت ولیعصر(عج) آنان اقدامات خود را ادامه داده و خواهند داد.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) که از سلاله ائمه اطهار بود ادامه راه امامان معصوم(ع) بود.

برقراری با اشاره به ماجرای جنگ صفین، وضعیت امروز ما را شبیه دوران پایانی جنگ صفین دانست و تصریح کرد: در این جنگ کسانی به روی امیرالمؤمنین علی(ع) شمشیر کشیدند و او را مجبور به پذیرش حکمیت کردند که خود از سران اسلام بودند و رفتار منافق‌گونه آنان را نمی‌شد شناخت.

وی اضافه کرد: منافق را نمی‌شود شناخت چرا که خود را در بین خودی‌ها جا می‌دهد و به دنبال ضربه زدن به داخل هستند.

امام جمعه ملایر تاکید کرد: بی‌بصیرتی و خستگی یاران امام علی(ع)در جنگ صفین دلیل پذیرش حکمیت بود و ریاکارانی همچون ابوموسی اشعری نقشی مهم در این مسئله داشت.

وی با اشاره به مشکلات و مسائل انقلاب بیان کرد: امام خمینی(ره) بارها بیان کرد که مأمور به تکلیف هستم و این حکومت را به پا کرده است تا زمینه سازی ظهور را فراهم کند.

برقراری گفت: از روزهای ابتدایی دشمن به دنبال نابودی انقلاب بوده و امروز نوبت ترامپ رسیده است.

وی با بیان اینکه ترامپ قمارباز در حال باخت در حال لو دادن اطلاعات آمریکاست، خاطرنشان کرد: ترامپ گفته است که ایران در 12 دقیقه خاورمیانه را می‌گیرد و منظور حرف او این است که ایران در 12 دقیقه اسرائیل را نابود می‌کند و این اعتراف خودشان است.
امام جمعه ملایر تصریح کرد: امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بارها بیان کردند که اسرائیل نابودشدنی است و  تمام اهداف امریکایی‌ها از برجام نجات اسرائیلی‌ها بود.

وی تاکید کرد: هدف آمریکا ایجاد امنیت برای اسرائیل است و خود ترامپ بیان کرده که رئیس جمهوران قبلی آمریکا تکفیری‌ها را برای نابودی ایران درست کردند اما باعث شدند که ایران به بیخ گوش اسرائیل برسد.

برقراری با بیان اینکه ایران اسلامی کشورهای عراق و سوریه را شجاع کرده، گفت: آمریکا بن سلمان را علم کرده تا اسرائیل را حفظ کند و از آن حمایت کند و این مسئله توسط خود ترامپ بیان شده است.

وی به مسئله دستگیری و آزادی جیسون رضایی اشاره و اضافه کرد: ترامپ اعتراف کرده که آمریکا برای آزادی جیسون رضایی از پنج کشور گدایی کرده و این نشان می‌دهد که وضع اقتصادی آمریکا چگونه است.

امام جمعه ملایر افزود: اکنون وضعیت ما به ساعت پایانی جنگ صفین رسیده و دشمن همه چیز خود را باخته و می‌دانند که انقلاب پا بر روی گلوی اسرائیل گذاشته است.

وی گفت: دشمن با گرانی، نداری و تحریم‌ها کشور را تحت فشار قرار داده تا اسرائیل را حفظ کند و می‌خواهند مالک اشتر زمان را از ادامه جهاد و پیروزی بازدارند.

برقراری خاطرنشان کرد: دشمنان دنبال این هستند با گرانی‌ها و تحریم‌ها سربازان صدیق و مردم را از انقلاب دور کنند و علیه رهبر و انقلاب بشورانند و ما باید مواظب باشیم و  ولایت را تنها نگذاریم.

انتهای پیام/گ

دیدگاه شما

آخرین اخبار