نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

10. بهمن 1397 - 18:37   |   کد مطلب: 26304
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر از اجرای بیش از 90 برنامه فرهنگی ورزشی در ملایر همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: نمایشگاه خودروهای کلاسیک در شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

به گزارش ملایری‌ها؛ مهدی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به چهلمین بهار انقلاب اسلامی اظهار کرد: در ایام دهه فجر بیش از 90 برنامه فرهنگی، ورزشی  توسط اداره ورزش و جوانان ملایر اجرا می‌شود.

وی این برنامه‌ها را شامل مسابقات مختلف ورزشی در رشته‌های والیبال آقایان و بانوان، مسابقات هندبال، تیراندازی، مسابقات ویلچررانی ویژه جانبازان و معلولان، فوتسال محلات در روستاها، طناب‌کشی، ژیمناستیک، شنا و... دانست و افزود: مسابقات آزاد شطرنج کشوری نیز در این ایام در ملایر برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر از برگزاری چندین همایش پیاده‌روی ویژه بانوان و ورزشکاران در ملایر خبر داد و گفت: برگزاری همایش ژیمناستیک، جنگ شادی و برگزاری اولین کمیته آسیب‌های اجتماعی از دیگر برنامه‌های اداره ورزش و جوانان ملایر در دهه فجر است.

وی از برگزاری نمایشگاه خودروهای کلاسیک با نمایش بیش از یکصد خودرو در شهرستان ملایر و سایر شهرستان‌های کشور در ملایر خبر داد و تصریح کرد: برگزاری همایش نماز و ورزش، سرکشی از خانواده شهدای ورزشکار، دیدار با مسوولان و امام جمعه، شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، محفل انس با قرآن با  همکاری سایر نهادهای شهرستان و... نیز از دیگر برنامه‌های این اداره در دهه فجر است.

رضایی برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در بخش‌ها و روستاها، جشن انقلاب در سالن‌های ورزشی، اعزام راویان انقلاب به اماکن ورزشی، دیدار با پیشکسوتان ورزشی شهرستان و... را نیز از دیگر برنامه‌های دهه فجر ملایر دانست.

وی اضافه کرد: همزمان با این ایام با همکاری سمن‌ مردم‌نهاد و کمک خیران سه کاروان جهیزیه نیز به سه نوعروس شهرستان اهدا می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر از افتتاح پایگاه قهرمانی ملایر خبر داد و گفت: این پایگاه با اعتباری بالغ بر 120 میلیون تومان برای ورزشکاران ملایر افتتاح می‌شود.

وی از افتتاح سالن چند منظوره روستایی یکنگی‌کند ملایر خبر داد و  تصریح کرد: این پروژه نیز یک‌میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه شده است.

رضایی افتتاح خانه ورزشی روستاهای کسب، کوسج خلیل و  موسی‌بلاغی را نیز از دیگر طرح‌های دهه اداره ورزش و جوانان ملایر در دهه فجر برشمرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار