نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

8. بهمن 1397 - 20:08   |   کد مطلب: 26292
به مناسبت چهل سالگی انقلاب؛
نان رایگان در ملایر توزیع می شود
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه ملایر توزیع نان رایگان در محلات حاشیه شهر، اطعام نیازمندان بر اساس نیت واقف، تخفیفات ویژه دندانپزشکی اوقاف، تخفیف نیم بها استخر سیفیه برگزاری محافل انس با قرآن، برنامه‌های فرهنگی و... را از برنامه‌های اداره اوقاف در دهه فجر فاطمی برشمرد.

به گزارش ملایری‌ها؛ حسین‌خانی با اشاره به برنامه‌های اداره اوقاف در دهه فجر فاطمی اظهار کرد: اعزام ۲۰ نفر از مبلغان به مناطق مختلف با هدف سخنرانی در خصوص انقلاب اسلامی و سبک زندگی فاطمی، برگزاری مراسم دهه فاطمیه و دهه فجر، مشاوره، برگزاری نماز و... از جمله برنامه‌های این اداره در دهه فجر فاطمی در ملایر است.

وی از برگزاری جشن انقلاب در ۱۰ بقعه شاخص و امامزادگان ملایر خبر داد و افزود: این مراسم به صورت ویژه در امامزاده عبدالله (ع) ملایر برگزار می‌شود.

وی به برگزاری خیمه‌های معرفت در دهه فجر همزمان با شهادت حضرت زهرا (س) در امامزاده عبدالله (ع) ملایر و تکیه حضرت ابوالفضل (ع) اشاره کرد و گفت: برگزاری جشن ۴۰ سالگی انقلاب در ۴۰ مسجد ملایر از دیگر برنامه‌های این اداره در دهه فجر است.

حسین‌خانی از کمک ۴۰ میلیون تومانی واقف خیراندیش حاج رضا اسماعیلی به ۴۰ مسجد شهر ملایر در دهه فجر خبر داد و تصریح کرد: از کمک‌های این واقف برای تامین روشنایی و تجهیزات برای هر مسجد یک‌میلیون تومان اختصاص داده شده است.

وی از همکاری اداره اوقاف و امور خیریه ملایر در یادواره شهدای انقلاب و روز ملی ملایر در روز ۲۱ بهمن ماه خبر داد و گفت: پذیرایی این مراسم توسط اداره اوقاف انجام می‌شود.

 معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر خاطرنشان کرد: همزمان با دهه فجر از سوی موقوفه حاج رضا اسماعیلی به ۴۰۰ کودک یتیم زیر پوشش کمیته امداد برای هر کودک یکصد هزار تومان کمک‌هزینه پرداخت می‌شود.

 
 

دیدگاه شما

آخرین اخبار