نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

22. دى 1397 - 19:02   |   کد مطلب: 26200
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد سال آینده تیم پاس سال آینده در لیگ دسته اول حضور خواهد داشت و تهران نیز میزبان این تیم خواهد بود.

به گزارش ملایری‌ها، ‌رادیو ورزش امروز گفت‌وگویی تلفنی با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران پیرامون احیای مجدد تیم پاس در تهران داشت، گفت‌گویی که قطعاً آب سردی بر پیکر فوتبال همدان خواهد بود.

رضا گل‌محمدی، در این گفت‌وگو بیان کرد: تیم پاس تهران در آینده‌ای نزدیک با خرید امتیاز در رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های کشور حاضر خواهد شد.

وی که در این خصوص با رادیو ورزش صحبت می‌کرد در پاسخ به این سوال که آیا قرار است پاس همدان به تهران بازگردد گفت: تیم پاس همدان در لیگ دسته سوم حاضر است و اگر قرار باشد به لیگ یک برگردد چهار سال طول می‌کشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران افزود: تلاش ما بر این است با خرید امتیاز در دسته اول بانی حضور پاس تهران در رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های کشور شویم. در این خصوص وزیر ورزش و جوانان دستور اکید داده و داورزنی را مأمور انجام این کار کرده است.

وی با بیان اینکه قرار است من زمینه ملاقات‌ها را فراهم کنم تا همه چیز در این زمینه به خوبی پیش رود؛ در پاسخ به این سوال که حامی تیم در آینده کدام ارگان خواهد بود، اضافه کرد: قرار است وزیر ورزش و جوانان در این زمینه ملاقاتی با فرمانده نیروی انتظامی کشور داشته باشد تا بار دیگر نیروی انتظامی از تیم حمایت کند.

گل‌محمدی گفت: در این زمینه وزارت ورزش و جوانان به طور کامل از تیم حمایت خواهد کرد تا بار دیگر پاس زیر نظر نیروی انتظامی در فوتبال کشور احیا شود. یک سال و نیم است که در این باره اقدام می‌کنم و گزارشی در رسانه‌ها مطرح نکردم.

وی افزود:‌قول می‌دهم من و وزارت ورزش و جوانان به دنبال کار تبلیغاتی نیستیم، جلسات اولیه را در استان تهران و با پیشکسوتان برگزار کردیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در پایان گفت: وزیر ورزش و جوانان گفته در این خصوص به طور شخصی با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور صحبت خواهد کرد. البته تربیت بدنی نیروی انتظامی باید با حمایت از پاس موافق باشد که موافقت‌های اولیه در این زمینه صورت گرفته است

منبع: فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار