نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

16. دى 1397 - 13:14   |   کد مطلب: 26148
سمن «یاوران زندگی نو» سه کاروان جهیزیه به ارزش 350 میلیون ریال به نوعروسان نیازمند ملایری اهدا کرد.

به گزارش ملایری‌ها، سازمان‌های مردم‌نهاد سال‌های اخیر شتاب فراوانی گرفته‌ و در امور مختلف به خدمات‌دهی می‌پردازند و سمن یاوران زندگی نو ملایر نیز که مدت یک سال از تأسیس آن می‌گذرد خدمات خوبی ارائه کرده است.

این سمن در بخش سلامت و ازدواج آسان فعالیت کرده و توانسته خدمات  فراوانی را در طی این مدت کوتاه ارائه کند و یکی از سمن‌های موفق در شهرستان ملایر است.

فهیمه خلجی اظهارکرد: این انجمن در حدود یک سال است که مجوز فعالیت خود را دریافت کرده است.

وی به کمک یک میلیارد ریالی این سمن به نیازمندان در طی یک سال فعالیت خود اشاره و بیان کرد:مهم‌ترین هدف تشکیل این سمن، ارائه خدمات ازدواج آسان برای جوانان است.

مسئول انجمن مردم ‌نهاد «یاوران زندگی نو» گفت: انجمن مردم ‌نهاد «یاوران زندگی نو» با جذب خیرینی از تهران و کمک‌های خیرین ملایری به نوعروسان نیازمند ملایری کمک می‌کند.

وی به توزیع سه کاروان جهیزیه اشاره و بیان کرد:این سه کاروان امروز در سه‌ نقطه شهرستان به سه نوعروس نیازمند داد می‌شود.

30 سمن فعال در ملایر وجود دارد

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر نیز اظهار کرد: کاروان جهیزیه یاوران زندگی به همت سمن « یاوران زندگی نو» تهیه  و به سه ‌نقطه شهرستان ارسال می‌شود.

مهدی رضایی گفت: این کاروان جهیزیه به شهر آق گل، روستای لولوهر و یک نقطه در شهر ملایر اعزام شده و به  نوعروسان نیازمند اهدا می‌شود.

وی تشکیل انجمن‌های مردم ‌نهاد و فعالیت در امور جوانان را یکی از سیاست‌های اصلی اداره ورزش و جوانان دانست و اظهار کرد: ارزش این کاروان جهیزیه 350 میلیون ریال بوده و سعی داریم این برنامه در آینده ادامه داشته باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: در شهرستان ملایر30 سمن فعال در راستای اشتغال، ازدواج، مواد مخدر و ایثار و شهادت فعالیت می‌کنند و تلاش ما این است  تا در سال آینده 10 کاروان دیگر با همت خیرین و حمایت سمن‌ها تهیه کنیم.

وی گفت: در بحث اجرای مأموریت‌های بخش  جوانان، 12 وام پیش‌بینی‌ شده  که پنج مورد آن تشکیل پرونده داده‌اند وبه دو مورد وام پرداخت‌ شده است.

منبع:نافع

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار