نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

11. دى 1397 - 12:22   |   کد مطلب: 26117
مسوول بسیج سازندگی ملایر از برگزاری 22 دوره کلاس آموزشی در عرصه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی خبر داد.

به گزارش ملایری‌ها؛ علی سیاوشی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی ملایر  اظهار کرد: امسال در راستای طرح‌های اقتصاد مقاومتی 110 میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان از سوی بسیج سازندگی ملایر پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تعداد 11 نفر از تسهیلات شامل وام‌های 15 میلیون تومانی با کارمزد 10 درصد  استفاده کرده‌اند گفت:  این طرح‌ها در بحث زنبورداری، گیاهان دارویی و کارآفرینی برتر بوده است.

 مسوول بسیج سازندگی شهرستان ملایر افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور طرح‌های اقتصاد مقاومتی به عنوان طرح‌های زودبازده بوده و می‌تواند در اشتغال جوانان نقش موثری را داشته باشد.

وی با بیان اینکه 22 دوره کلاس آموزشی در عرصه اقتصاد مقاومتی برای افراد مختلف برگزار شده است گفت: در این دوره‌ها 460 نفر آموزش دیده‌‌اند و گواهی برای این افراد صادر شده است.

سیاوشی با بیان اینکه این کلاس‌ها در عرصه‌های مختلف شامل آموزش زنبورداری، کشت زعفران، کشت گیاهان دارویی و گلخانه بوده است تصریح کرد: این دوره‌ها با هماهنگی و همکاری جهاد کشاورزی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی ملایر با توجه به جهانی شدن انگور ملایر و ثبت ملی منبت از طرح‌هایی مختلف در زمینه  صنایع تبدیلی فرآورده‌های انگور و مبل و منبت حمایت می‌کند خاطرنشان کرد: امیدواریم با اعتبارات بیشتر بتوانیم تسهیلات بیشتری در اختیار متقاضیان در این صنعت  قرار دهیم.

 انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار