نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

14. آذر 1397 - 7:17   |   کد مطلب: 25991
شهردار ملایر از تکمیل محوطه‌سازی و مسیر کالسکه مجموعه پروژه «مینی‌ورد» با پیشرفت 90 درصدی خبر داد و گفت: پروژه‌های عمرانی شهرداری ملایر در حوزه گردشگری و جذب توریست تکمیل می‌شود.

به گزارش ملایری‌ها؛ حسین بابایی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: تکمیل المان برج ایفل با پیشرفت 75 درصد و احداث پارک مشاهیر با 60 درصد پیشرفت و تکمیل مجموعه‌های تخت جمشید، اکروپلیس، تاج محل و آبشار نیاگارا نیز درحال اجراست.
وی اظهار کرد: مجموعه شاخص‌های توریستی و تفریحی دیگری که تکمیل آن در دستور کار قرار دارد، شامل تکمیل و توسعه آبشار بزرگ بام با پیشرفت 75 درصد، نصب آرک‌های قوسی با پیشرفت 100 درصد و تکمیل ستون‌های هخامنشی رستوران و محوطه مقابل با پیشرفت 30 درصد است.
شهردار ملایر به تهیه و طرح و برآورد رستوران‌های سنتی و غار و مکاتبه با پیمانکاران واجد شرایط با پیشرفت 20 درصدی اشاره کرد و ادامه داد: اقدامات لازم در زمینه طراحی و نصب کتیبه‌های دروازه‌های ورودی، احداث نمازخانه و تکمیل و راه‌اندازی هتل‌های بام نیز صورت گرفته است.
بابایی در بخش دیگری از سخنانش گفت: شهرداری ملایر در حوزه برنامه‌نویسی وتوسعه وب خودکفا شد و تیم برنامه‌نویسی شهرداری ملایر به طور خودکفا اقدام به طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت شهرداری کرد.
وی گفت: با توجه به اینکه وب‌سایت شهرداری ملایر توسط شرکت‌های مرتبط طراحی و شهرداری متحمل هزینه‌هایی از جمله قرارداد پشتیبانی می‌شد و ایمیل سازمانی و تمامی اطلاعات مندرج در وب‌سایت در اختیار شرکت‌های مربوطه بود بنابراین کار طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت جدید شهرداری آغاز شد.
بابایی با بیان اینکه پس از چند هفته کار تیمی واحد برنامه‌نویسی و توسعه وب به اتمام و بهره‌برداری رسیده است، افزود: این وب‌سایت که مراحل آزمایشی خود را سپری می‌کند، جایگزین پورتال قبلی شد و سامانه‌های کارهای ارجاعی، مطالبات، پروژه‌های عمرانی، حقوقی و رزرواسیون سوئیت‌های شهرداری نیز در حال کدنویسی بوده و به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
انتهای پیام

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار